Beni Bırakma 30. Bölüm Özeti 16 Şubat. Esin Zeynep’ten Kayıt Cihazını Alabilecek mİ?

Beni Bırakma son bölümde Aslı Zeynep’e dinleme cihazının kaydettiklerini dinlettirmeyi başardı. Sanırım senaristler bize kulak verdi. Ancak tam manasıyla değil. Meltem Tarık ve Sıla’nın durumunu öğrendi.  Meltem doğal olarak sinirlendi bu duruma. Ancak size dediğim gibi Seher hala araya girerek Meltem ve Tarık’ı yumuşatmayı başardı. Sıla Tarık ile durumunu bildiği halde kalbine yine söz geçiremiyor. Bakalım yarın ki gelişmeler neler olacak?

Zeynep’in peşine düşen Esin onların evine gitmişti. Esin içeride sadece Aslı ile karşılaşmıştı. Ancak Aslı bence tarihi bir hata yaptı. Ses kayıt cihazından ona bahsetti. Aslı ise hemen Zeynep’in peşine düştü. Burada olayları biraz saçmaladılar. Zeynep heryerde Emre’yi arıyor ancak bulamıyor. Zeynep Emre’ye mesaj atabilir veya ses kaydından bir kopya daha alabilirdi. Zeynep bunu düşünecek kadar akıllı bir kızdır heralde.

Esin Zeynep’in ayrılması kadar istediği bir şeye ise kavuşmak üzeredir. Arzu ve Cengiz, Esin’in kocası Vedat’a başhekimlik teklif etme kararı almışlarıdır. Esin bu işi konuşmak üzere Zeynep’in peşini bırakmış ve Arzu ların evine gitmiştir. Esin’in istediği bir göz Allah verdi iki göz.  Zeynep Emre’nin evinin kapısında onları beklemektedir. Artık Esin’in herşeyden haberi vardır. Yani bence yine söylüyorum Zeynep o kaydı Emre’ye ve ailesine dinletemeden Esin o cihazı ondan alacaktır. Bence Esin ondan kayıt cihazını isteyecek Zeynep ise vermeyecek. İkisi arasında münakaşa olacak ve cihaz kırılacak. Yani Zeynep’in kendini ispat etmesi biraz daha zaman alacak.

Meltem Sıla’yı gözünün önünde tutmak için bir hamle yapar. Sıla’yı asistanı olarak yanına almış ve ondan emin olmak istemiştir. Sıla ise Meltem ve Tarık’ın sözlü olduğunu öğrenmiştir. Sıla kendini üzmeye devam edecektir. Meltem ise Sıla’ya kötü davranacak. Meltem zaten burnu biraz havada bir kız. Sıla’yı ezmek isteyecektir. Sıla ise Tarık’ın yanında olabilmek için bu duruma daha ne kadar katlanacak bilinmez. Ancak Tarık Sıla’ya yapılandan ötürü yine Meltem’e kızabilir. Bakalım Tarık Meltem’den ne zaman ayrılacaktır.

3 yorum

  1. Yani artik Esin cezasini cekmeli. Cok daha fazla sacmalamadan Zeyneple ilgili gercekler ortaya cikmali. Emre ile Zeynep askini yasarken bu sefer olaylar Tarik ve Meltem uzerinden gitmeli. Sanirim bu bolumde Vedat bir yere gitti orada Hulya ile karsilasacak ve daha farkli seruvenler ortaya cikacak. Tabii Zeynepin olayindan firsat kalirsa sira digerlerine de gelecek

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*