Sen Anlat Karadeniz 5.Bölüm Özeti Sen Anlat Karadeniz 21 Şubat Fragmanı.

Atv ekranlarının  fırtınalı dizilerinden olan Sen Anlat Karadeniz yayınlandığı ilk günden beri ülke çapında büyük ses getirdi. Rekor üstüne rekor kıran Sen Anlat Karadeniz dizisi çarşamba günlerinin birincisi olan Diriliş i de tahtından indirmeyi başardı. 3 bölüm geride bırakan başarılı dizi bugün akşam 4. bölümü ile izleyici ile buluştu. Nefesleri kesen dizide sular bir türlü durulmadı bakalım bu bölümde neler yaşandı? Gelecek bölümde neler yaşanacak?detaylar haberimizde?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde bu akşam Vedat’ın Tahir’i öldürmesinden çok korkan Nefes Tahir ve ailesine yalan söylemek zorunda kaldı. Canı gibi sevdiği abisini öldüren Vedat aynı şekilde Tahir i de öldürmesinden korkmuştu işte bu yüzden abisini eski sevgilim diye tanıttı.  Bunun üzerine Tahir çok büyük bir yıkıma uğradı Nefes’e itiraf edemiyordu fakat için için Nefesi çok seviyordu. Onun kendisini kandırmasını hazmedemiyordu. Nefes ise Tahir ‘in canı için özgürlüğünden vazgeçip hapse girmeye razıydı. Ama Vedat Tahir sayesinde ölümden kurtuldu. Fakat Vedat’ı Nefes in elinden Tahir in kurtarması Vedat’ı iyice çileden çıkarmıştı. Nefes belki tetiği çekemedi ama Vedat ı yaşarken öldürmüştü. Parmaklıklar ardında onları yan yana görüp dokunamaması Vedat’ı deliye döndürdü. İşte bu yüzden Vedat artık sadece Tahir ‘in değil Nefesinde canını almak istedi.

Nefes ve oğlu Nereye Kaçıyor?

Tahir’den habersiz Eyşan ile plan yapan Mustafa bir şekilde Nefes in Gürcistan’a kaçmasını sağlamıştı. Bu durum Nefes i de Asiye’yide derinden etkilemişti.  Asiye  çok sevdiği Nefes i uğurlarken gözyaşlarına boğuldu. Tahir ise kahrından ölüyordu. Yiğit Tahir abisini çok seviyor ve ondan ayrılmak istemiyordu. İşte bu yüzden onlarıda yalnız bırakmadı ve  yanlarında gitmişti. Nefes ise Tahir in canı için gerçekleri Tahir’den saklamaya devam ediyordu. Bu durum ise Tahir ‘in Nefese kötü davranmasına yetiyordu. Nefes ise gerçekleri söyleyemediği için çok üzülüyordu.

Mustafa Anlaşmaya Uyacak mı?

Diğer yanan anlaşma ya sadık kalmaya çalışan ve ailesini Vedat’tan korumaya çalışan Mustafa Nefes i Vedat tan kaçırıyordu. Fakat Eyşan’ın anlattığı yalanlara inanan Mustafa bir yandan Nefese üzülürken diğer yandan ailesini düşünüyordu. Asiye ise çocukların konuşmasına şahit olmuş ve fotoğraftakinin Nefesin abisi olduğunu öğrenmişti. Nefes ise Tahir’i korumak için yaptığını itiraf etmişti.

Bugün akşam yayınlanan bölümde tansiyon oldukça yüksekti. Bakalım önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 21 şubat tarihli 5. bölümde neler yaşanacak?

Sen Anlat Karadeniz 5.bölümde Neler Olacak ?

Nefesi bir türlü yakalayamayan Vedat artık iyice çığrından çıkacaktır. Eyşan ın kurnazca planları sayesinde hapishaneden kurtulacaktır.  Hapisten kurtulan Vedat rahat durmayacaktır Tahir ve Nefes in peşine düşecektir. Fakat bu sefer niyeti Nefes’i kurtarmak değildir. Tahir ‘i de Nefes ‘i de öldürmek isteyecektir. Fakat Nefes E deli gibi aşık olan Vedat Nefes ile karşı karşıya geldiğinde onu yine vurmayacaktır. Duygularına yenik düşecektir fakat dünyayı Nefes’e dar edecektir.

Tahir ise gerçekleri öğrenemeyecektir Buda için için yanmasına sebep olacaktır. Yiğiti bahane ederek Nefes in yanından bir türlü kopamayacaktır. Nefese kötü davranacak fakat gerçekleri öğrendiğinde Nefesi bırakmamak için elinden geleni yapacaktır.

Asiye ise gerçekleri bilen tek Kaleli’lidir. Bu durumu daha fazla saklayamayacaktır ve bir şekilde açığa çıkacaktır. İşte o zaman Tahir in Vedat’a olan kini bir kat daha artacaktır. Nefesi korumak için elinden geleni yapacaktır. Peki Vedat’ın yeni oyunları neler olacak? Eyşan ile Mustafa yeni anlaşma yapacak mı? Nefes Gürcistan da ne kadar kalacak? işte tüm bu soruların cevabını haftaya izlediğimiz bölümde hep birlikte izleyip göreceğiz.

Sen Anlat Karadeniz 5. bölüm Fragmanı 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*