Hıçkırık 34. Bölüm Özeti 15 Şubat Özeti. Halası Kenan’ı Bulacak mı?

Hıçkırık İlhami vurularak yaralanmıştı. Sizlere bu haberi dünkü yazımda vermiştim zaten. İlhami’nin nasıl vurulduğunun detayları için buraya tıklayınız. Nalan bunun üzerine bütün suçun kendinde olduğunu söyleyerek üzüntüsünü dile getirmişti. Nalan suçu da üstlenmek ister ancak Kenan buna müsaade etmez. İlhami’ye birşey olduğu da yok. Mermi sadece kolunu sıyırdı. Ancak Nalan’ın Kenan’a olan anlamsız tavırlarından ve sonrasında kendi kendine üzülmesinden de gına geldi artık. Bu kadar sert davranmadan da Kenan’ı kendinden uzak tutabilir sonuçta. Ben böyle düşünüyorum. Sizde yorumlarınızı haberin altına yazabilirsiniz.

İlhami bu vurulma mevzusundan dolayı konağa yerleşmek için iyi bir fırsat yakalamıştır. Azmi Bey’in  evde kalması teklifini de değerlendirir. Kenan bu duruma karşı çıksa da Azmi Bey ve Nalan İlhami’nin arkasında durarak Kenan’a kızarlar. Dediğim gibi Nalan’ın gereksiz tavırları Kenan’ı artık bıktırmıştır. Konakta Nalan tarafından bakımı yapılan İlhami her fırsatta Nalan’a yakınlaşarak Kenan’ı kışkırtır. Kenan, İlhami’nin fütursuzca Nalan’ın etrafında olmasından dolayı kızgınlıktan ne yapacağını bilemez. İlhami ise, Nalan’ı kıskandırma kozu olarak kullanmaktan dolayı zafer sevinci içindedir. Peki İlhami ve Kenan aynı evde daha ne kadar kalacaktır?

Kenan artık dediğim gibi bu iki bölümde Nalan’a resti çekecektir. Artık herkes gibi Kenan’da bıkmıştır. Kenan bu sürede Aslı’ya yakın davranarak Nalan’ı kıskandırmak isteyecektir. Aslı ise bunun bir oyun olduğunu bile bile bu oyuna devam edecek. Nalan’ın bir gün gerçekleri anlayarak kendisine döneceği günü beklemektedir. Ancak o zamanda Kenan’ın ona bakmaması lazım bence. Ancak senaryo gereği Kenan yine ona karşılık verecektir. Bakalım Nalan İlhami’nin gerçek yüzünü ne zaman görebilecektir?

Hatice Kenan’ın Yeğeni Olduğunu Anlayacak mı?

Eve hizmetçi olarak gelen Melek ve Hatice Kenan ile karşılaşmıştır. Kenan kardeşi ile karşı karşıyadır. Melek eve gelen Melek’in eski kocası ile tekrar karşı karşıya gelir ve yaralanır. Kenan farkında olmadan kardeşine yardım etmektedir. Ancak Kenan Melek’i korumaktan vazgeçemeyecek. Halası Hatice ise gerçeklere adım adım yaklaşmıştır. Hatice, Kenan’ın odasında bulduğu fotoğrafta abisini görünce şok olur. Azmi bey ise Kenan’ın çocukken öldüğünü gösterir bir sahte ölüm belgesi düzenlettirmiştir. Azmi Bey neden Kenan’ın ailesini bulmasını istememektedir? Hatice Kenan’a ulaşmış mıdır?

Perihan evde kalan İlhami’nin Seda’yı öldürdüğünü bildiğini İlhami’ye söyleyerek şantaj yapmıştır. Perihan oyunlarına devam ederek İlhami den Nalan ile yapacağı evlilik için sözleşme yapmasını istemişti. Perihan bu sayede İlhami’nin mal almasının önüne geçerek bütün mirasın oğluna kalmasının peşindedir.

Gonca ablası Hayat’ı Engin’den uzak tutmak için Perihan ile işbirliği yapmıştır. Gonca Perihan ile artık daha fazla görüşür olacak. Gonca Irmak ile Engin’in gittiği kafeye Hayat’ı getirerek onları görmelerini sağlamıştı. Ancak işler hiçte bekledikleri gibi gitmedi. Gonca şok olurken Hayat’ın mutluluğu ise gözlerinden okunuyordu. Engin Hayat’ı delice sevdiğinden bahsediyordu.

Tamam artık Hayat ve Engin aşkı gerçekten başlayacak. Her ne kadar Perihan ve Gonca buna engel olmaya çalışsalarda Engin sevdiği kızın peşinden gidecektir. Engin artık oldu bence. Engin’in bu düzelme sürecinde bence Hayat ona daha da iyi gelecektir. Zaten Hayat’ın babası Burhan dünden razı olacaktır bu işe. Yani Hayat ve Engin aşkı başladı diyebiliriz.

Hıçkırık Melek Kimdir? Kenan’ın Kardeşi Melek Kimdir? Hıçkırık Dizisi Dahil olan Oyuncular Kimler?

Hıçkırık 34. Bölüm Fragmanı

7

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*