Beni Bırakma 15 Şubat Özeti 29. Bölüm Özeti. Aslı Kayıt Cihazını Zeynep’e Verecek mi?

Beni Bırakmada heyecan devam ediyor. Zeynep kendini aklamak için Emre’den bir fırsat daha istemiş ve Emre de bunu kabul etmişti. Zeynep ise hemen işe koyulmuş ve işin içinde olduğu Cansu’ların evine gitmişti. Burada ise içinde dinleme cihazı olan çantasını unutmuştu. Esin bütün herşeyi anlattı kızına ve cihaz da bunları kayıt etti. Çantasını son anda çöpten alan Aslı tüm gerçekleri öğrendi. Meltem Tarık ve Sıla’yı yakaladı. Tarık Meltem’e nasıl bir açıklama yapacaktır. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Zeynep çantasını alamayınca hemen Emre’nin yanına gitti ve kendisine delil getiremediğini söyledi. Bence acele etti. Zeynep Emre’ye Cansu’nun evine gittiğini ve kendisine ne şekilde davrandığını söyleyip çantasını onlardan almasını isteyebilirdi. Neyse ki Aslı dinleme cihazının içindekileri öğrendi. Emre tıp buluşma yemeğinde Zeynep ile karşılaştılar ve birlikte oldukları yalanına devam ettiler. O sırada gerçekleri öğrenen Aslı Zeynep’i aradı ancak Zeynep açmadı. Açsa herşey farklı olacaktı. 

Aslı Zeynep’in telefonunu açmaması üzerine Esin’den hesap sormaya karar verdi. Ancak çok yanlış bir karar bu. Bence Esin ne yapacak ne edecek kayıt cihazını ondan alacak. Emre ve Zeynep’in birbirlerine ne kadar aşık olduklarını bu bölümde dans ederlerken gördük. Cansu ise onları çekemedi ve herşeyi anlatacağını söyleyerek masadan kaktı. Esin’in aklındaki şey Zeynep’in kötü kız olduğunu Cengiz Bey’e anlatmak olacaktı. Ancak Esin devreye girecek ya da o sırada Aslı girecek içeri. Aslı elindekini daha Zeynep’e veremeden Esin onun elinde alacak cihazı. Bakalım 29. bölümde neler olacak?

Meltem ise Sıla’nın işyerine gelen kitaplarından ismini öğrenmiş ve Sıla’nın peşine düşmüştür. Okul çıkışında Tarık ve Sıla’yı da görmüştür. Meltem artık gerçeklere adım adım yaklaşır. Meltem ile Sıla’nın karşılaşmasında neler olacak acaba. Meltem işyerindeyken Tarık’a Sıla’dan gelen telefonu dinlemiş ve onu takip etmiştir. Tarık ve Sıla’yı elele gören Meltem onları bir kez daha takip etmiş ve Tarık ile Sıla’yı aynı evde bulmuştu. Bakalım Tarık’ın açıklaması ne olacak.

Tarık Meltem’e Sıla konusunda gerçekleri henüz anlatamayacaktır. Sadece yardım ettiği bir kız olarak bahsedecektir bence. Ancak Meltem haklı olarak ciddi bir açıklama beklemesi lazım. Kim kabul eder yardım içinde olsa bir kızla evde yalnız olmasını. Burada Meltem biraz trip atacaktır. Belki bu aşamada herşeyi önceden bilen Seher hala devreye girerek Meltem’i sakinleştirebilir. Meltem Tarık’ı çok sevdiğinden onun bu hallerine bir süre daha katlanacaktır.

3 yorum

  1. Iyi de esin ses kaydinda olanlari nereden bilecek bence eger oyle birsey olursa cok buyuk sacmalik olur. Bence herkes oradayken o ses kaydi dinlenmeli Zeynep te temize cikmali. Ayrica esinin o kadar tehlikeli oldugunu bilen Asli da herhalde tedbir almistir ya da almali. Vedat zaten raporu da duzenledigi icin Esin daha kotu planlar yapamamali hakettigini yasamali. Bu kadar kotuluk bu diziye yakismiyor. Asil sorun Tarik ta. Yazik ortada kaldi cocuk ?

  2. Eger esin bu işten sıyrılıp o cihazı adlıdan alıp delili yok ederse bence izleyiciyi dikkate almamaktır bu hergün Esin’in entrikalarını izleyip kimse strese girmek istemez .

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*