Kadın 17.Bölüm Fragmanı Kadın 20 Şubat Özeti. Sarp Baharı Görmeye Gidecek mi?

Yayınlandığı günden beri reytingleri kimseye kaptırmayan kadın dizisi bu hafta yine sırlarla dolu bir bölümde ekranlardaydı. Fox ekranlarının sevilen dizisi kadın da herkesin merak ettiği Sarp gercekten yaşıyormu? Geçtiğimiz bölümde bu sorunun cevabını bir nebzede olsa almıştık.


Bahar hastaneden çıktıktan sonra yolda sarpın annesini görmüştü ve annesinin adresini bulup iş yerine gitmişti. Bahar iş yerinde Sarpın annesini bulamamış fakat duydukları karşısında çok etkilenmişti. Sarp ın annesi bulunduğu işyerinden artık oğlum bakacak bana diyerek oradan ayrılmıştı. Bunu duyan Bahar Sarp’ın yaşadığına kendini iyice inandırmıştı. Bu durumu arifle paylaşan Bahar Arif in sert tepkisiyle karşılaştı. Sarp’ın hayatta olma ihtimali Arif i çok sinirlendirmişti. Çünkü Bahar’ı seviyor ve onun Sarp tan bahsetmesini hazmedemiyordu. Peki Sarp Bahar’ın karşısına çıkacak mı? Bunu ilerleyen bölümlerde hep birlikte göreceğiz.
Sarp’ın şu anda evli olduğu kadın yani Pırıl otobüste Baharı gördüğünde çok şaşırmıstı. Bahar ise herşeyden habersiz otobüsle yolculuk ediyordu. Yıllardır unutamadığı aşkı Sarp yanı başındaydı ve başka bir kadınla evliydi.
Diğer tarafta Şirin yine kirli oyunlarına devam etmişti. anne ve babasının vicdanıyla oynayan Şirin anne ve babası üzüldükçe zevk almaya devam ediyordu. Şirin evi terk etmiş ve Dayak yeme numarası yapmıştı. Haticeye göre tüm bunların sorumlusu Bahar idi. Çocukları arasında bir seçim yapmak zorunda kalan Hatice Bahar’a evden gitmesini söylemişti. Bu durum Bahar ı derinden etkilemişti. Bir yandan hastalığı ile uğraşan diğer yandan çocukalrını düşünen Bahar annesinin bu denli gaddar olmasına dayanamadı ve ona sert tepki verdi.

Kadın dizisi 17.bölümde neler olacak?

Geçtiğimiz bölümde anne ve babasını çileden çıkaran Şirin in yalanı ortaya cıkacaktır. Enver artık Şirin in her hareketinden şüphelenecek ve ona artık güvenmeyecektir. Peki Enver bildiği gerçekleri Hatice ile paylaşacak mı?

Hatice Şirin e mi inanacak yoksa Enver e mi? Diğer yandan baharı seven ve ona bi türlü açılamayan Arif Sarp’ın yaşıyor olma gerçeği ile karşı karşıyadır. bahar ise Sarp ile ilgili düşüncelerini Arif ile paylaşır. Arif ise  bu duruma çok sinirlenir. Peki Arif Bahar’a onu sevdiğini ne zaman söylecek?

Haticenin çocukları arasında tercih yapmasının ardından Bahara evden gitmelisin demesi Bahar’a büyük bir yıkım yaşatır. Bakalım Bahar evden gidecek mi? Bir yandan hastalığı ile uğraşan Bahar diğer yandan evsiz kalmaya dayanabilecek mi? Enver bu duruma sessiz kalmayacaktır ve Bahar ın evden gitmemesi için elinden geleni yapar.Enver Şirin in yalan söylediğini Hikmetten öğrenir. Peki Hatice kızı Şirin in yalan söylemesine sessiz mi kalacaktır? İşte tüm bu soruların cevabı gelecek hafta yayınlanacak bölümde cevap bulacaktır.

Kadın 17. Bölüm Fragmanı 20 Şubat

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*