Hıçkırık 33. Bölüm Özeti 14 Şubat Fragmanı Hıçkırık Kim Vuruldu?

Hıçkırık dizisinde son bölümde kim vuruldu? Kenan Nalan’ı kaçırmış ve gerçekleri öğrenmek istemişti. Ancak Nalan ona ser verip sır vermemiş ve elinden kaçarak İlhami’yi oraya çağırmıştı. İlhami Kenan ile karşı karşıya gelmiş ve tartışmadan sonra tüfeğini alıp Kenan’a doğrultmuştu. Yaşanan arbede sırasında içeriden tek el silah sesi gelmişti. İçeride vurulan kim? Bu konu hakkındaki yorumlarınızı yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Kenan’ın kardeşi Melek ve halası Hatice de konakta işe başladılar. Hıçkırık 33. bölümü 14 şubat sevgililer gününde Kanal D ekranlarında olacak.

Nalan’ın kaçırıldığı köy evinde bence vurulan İlhami olacak. İlhami bu vurulmasından sonra bunu duygu sömürüsü yaparak Nalan’a daha fazla yakınlaşmak isteyecek. Aslı bu bölümde herşeyin sorumlusu olarak Nalan’ı gösterecek ve onu sinsi biri olmakla suçlayacak. Çünkü Aslı Nalan’ı suçlamasındaki amaç bence İlhami’nin yaralanmış olması. Eğer Kenan yaralanmış olsa idi bu kadar sert tepki göstermezdi. Zira Aslı Kenan’ı sevse de Kenan’ın ona karşı hiç bir ilgisinin olmadığının farkındadır. Nalan ise sebep olduğu kazadan ötürü kendini suçlayacak ve üzülecektir. Zaten Nalan baştan beri İlhami’yi oraya çağırmakla hata etti. Sen niye İlhami’yi oraya çağırıyorsun ki? Kenen ve İlhami’nin anlaşamadığını baştan beri bilen kişi de Nalan. Peki bundan sonra ne olacak?

Diğer taraftan kızı Hayat’ın evine taşınan Vesime artık burada yaşamaktadır. Kenan’ın halası Hatice ve kardeşi Melek’te onlara komşu olmuştu. Hatice onlardan iş bulmak için yardım istediği esnada orada bulunan evin hizmetçisi onlara konakta iş bulmuştur. Yani Kenan’ın kardeşi ve halası artık Kenan’a daha yakın olacaktır. Melek ise Kenan’ın fotoğrafını görmüş ve onu tanımıştır. Bakalım Kenan Melek’i evde görünce neler olacak? Bence halası ile tanışınca Kenan’ın kim olduğunu sorması ve oradan da Kenan’ın yurtta kaldığını çözmesi lazım. Ancak senaryonun da uzatılması lazım.

Perihan Hayat ile Engin’in arasını bozmak için Engin’in eski kız arkadaşı Irmak’ı kullanmaya devam edecek. Hayat Gonca’nın gazına gelerek Engin’ karşı tavır almıştı. Hayat’ın en fazla kötülük göreceği isim ise Gonca olacak. Demedi demeyin. Engin Hayat’a karşı duygularını açık açık dile getirir. Hayat’ta Engin’e aşık olmuştu zaten. İnşallah Engin Hayat ile birlikte olur da bu kız Engin’i düzeltir. Vesime de kızı ile aynı evde yaşamaktan mutlu ancak Hayat’ın onu teyzesi bilmesinden dolayı da çok üzülür. Vesime Hayat’ın kendisine anne diyeceği günü iple çekmektedir.

Perihan bu sıralar Engin ile uğraşmanın yanı sıra geçmişten gelen hesaplarıyla da yüzleşmek üzeredir. Kendini arayan ve Engin’in babası olduğunu iddaa ettiği Rıza ile görüşmek için hapishaneye gitmişti. Ancak birşeyden habersizdi. Kızı Selin onu takip etmişti. Selin bu bölümde annesine gelen telefonu açarak Rıza ile konuşacak. Rıza karşısındakinin Perihan olduğunu düşünerek bir kez daha Engin’in babasının kendisinin olduğunu söyleyecek. Selin’in bunu abisine yada evdekilere söyleyip söylemeyeceği ise merak konusu. Selin zaten annesini hiç sevmiyor. Küçük olmasına rağmen annesinin bütün kötülüklerini bir bir yüzüne vuruyor. ancak Perihan onun saf duygularından yararlanarak bu duyduklarını kimseye söylememesini sağlar bana kalırsa. Hıçkırık yeni bölüm fragmanı aşağıdadır.

Hıçkırık 33. Bölüm Fragmanı 14 Şubat

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*