Beni Bırakma 28. Bölüm Özeti. Zeynep Esin’i Dinlemeyi Başaracak mı?

Beni Bırakma da seyirciler merakla Zeynep’in kendini aklamasını beliyor. Zeynep’e atılan iftira bir çok kişi tarafından çok alçakça olarak nitelendirildi. Zeynep kendisine atılan iftiranın farkına vardı ve Yeliz ile yüzleşti. Ancak ona bu tuzağı kuran Esin yine onun gerçekleri öğrenmesini engelledi. Arzu ve emre Zeynep’e inanmayarak kapının önüne koydular. Zeynep Emre’ye kendini ispat edebilecek mi?

Zeynep Emre tarafından evden atılmıştır. Ancak Emre de hala Zeynep’i deliler gibi sevmektedir. Zeynep Emre’i takip ederek sevgili oldukları zamanlarda gittikleri parka gelmiştir. Burada Emre’ye kendine inandırarak son bir kez konuşmayı başardı Zeynep. Emre kendini aklaması için ona bir şans verdi. Cansu ise Emre’nin peşinden ve etrafından bir türlü ayrılmaz. Esin’in sırf kızının Emre ile birlikte olması için yaptığı planı öğrenen Cansu’nun artık Emre’yi elde etmekten başka şansı kalmamıştır. Eğer bir kez daha Emre’yi Zeynep’e kaptırırsa annesi Esin onu boğar bence.

 

Zeynep hemen vakit kaybetmeden hemen bir dinleme cihazı aldı. Zeynep’in amacı bunu Yeliz’in evine koymaktı ancak Yeliz’i araki bulasın. Zeynep Yeliz’den önce Cansu ların evine gitmiştir. Burada ise yanlışlıkla içinde dinleme cihazı olan çantasını burada unutmuştu. Gelelim bundan sonra olacaklara. Bir takipçimiz tarafından paylaşılan yorumu aynen sizinde paylaşmak istiyorum. Bence harika bir tahmin. Unutmadan yorumu için “Misafir” rumuzlu takipçimize teşekkür ederiz.

“Esin şimdi dinleme cihazını fark eder. Zaten Zeynep çantasını unuttuğunu anlayana kadar esin içindeki konuşmayı siler. Ooo Yeliz’de kuş olup uçtu sonrada Zeynep’in çantasını alıp arzuya gider. Zeynep evimize geldi Cansu’ya saldırdı evimize dinleme cihazı bıraktı eklerde ekler yani muhtemelen dahada farklı şeyler söyleyebilir. 1 aydır esinin planlarını kumpaslarının izliyorum baydı yani biran önce Zeynep aklanmalı. Arzu ve Emre Esin’in gerçek yüzünü görmeli.”

Gelelim Sıla ve Tarık cephesine. Sıla Seher halanın evinde yalnız yaşamaya devam eder. Sıla Tarık’a son anda yetiştirdiği evrak sayesinde ona biyik bir işin kapısını açmıştı. Tarık sevincinden Sıla’ya sarıldı. Sıla bir anlıkta olsa umutlnadı ancak durum öyle değil. Sıla aklını Tarık’tan alamamaktadır. Her zaman onu düşünür. Yaa Sıla sen Tarık’ın seninle sırf iyilik olsun sen okuyasın diye evlendiğini biliyordun. Tamam giderek bağlandın ancak bu bir nevi senin suçun. Tarık Sıla’ya bütün gerçekliği ile kendisi ile formalite bir evlilik yaptığını söyledi. Ayrıca Tarık bu sıralarda Meltem ile de iyi geçiniyor. Meltem’in yüzü gülüyor. NJe dersiniz Tarık Sıla’dan vazgeçecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Beni Bırakma 28. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır.

7 yorum

  1. Bence artik ortaya cikmali umarim ses kaydinin farkona varip daha cirkin planlar yapmazlar cunku gencecik bir kizin namusuna laf atmak bu kadar kolay olmamali Zeynep boylelikle kendini aklamali diye dusunuyorum. Gerceklrr ortaya ciktiginda Zeynepin yuzune nasil bakicaklar acaba. Ben Emrenin de inanmamasini beklerdim cunku dr. Olmus akilli bir adam bir tip ogrencisininde boyle birsey yapamayacagini cok iyi bilmeliydi orada gordu evet ama bi takip et bakalim gerceklik payi ne ya da simdi git ve Zeynepin resmini goster orada calisip calismadigi zaten ortaya cikacaktir. Esine gelince bence Vedati da kaybetmeli. Hulya da daha ne kadar gercegi Kizindan ve Vedattan saklayabilecek acaba? Tarik da artik kendine bir yol cizmeli. Ya silayi ozgur birakmali ya da meltemi onun isi aslinda zeynep ve emreden daha karisik ?

  2. Artık çıksın ortaya gerçekten 1aydır Esin’in planları tıkır tıkır işliyor umarım ses kaydına birşey olmadan Emre ve Arzu dinler eğer Cansu o sırada bir atak yaparda cengize anlatmaya kalkarsa bence Aslı hemen tuşa bassın ve gerçekler konuşsun artık please!

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*