Hıçkırık 32. Bölüm Özeti 13 Şubat Fragmanı. Nalanve İlhami Evlenecek mi? Kenan ve Melek Tanışırlar.

Hıçkırık son bölümleriyle seyirci tarafından çok merak edilir bir hal almaya devam ediyor. Kenan kardeşi Melek ile tanıştı, Engin ve Hayat ilişkilerinde ilk adımı attılar ve Hayat’ın Azmi Bey’in kızı olduğu kesinleşti. Ancak biz sizlere bu haberi aylar öncesinden tahmin edip vermiştik. Haberin detaylarını okumak için buraya tıklayınız. Kenan Nalan’ı neden kaçırdı? Kenan Melek daha sık görüşecek mi? Engin’in babası kim? Yorumlarınızı yorumlar kısmından bekliyoruz. Hıçkırık 32. bölümü ile 13 şubat salı ekranlarda olacak.

Kenan Nalan’ın İlhami ile evlenme kararından sonra Nalan’ın neden böyle bir karar verdiğini anlamak için onu kaçırır. Nalan ile aralarında sert bir tartışma yaşanır. Nalan hemen oradan gitmek istediğini söylese de Kenan buna müsaade etmez. Nalan İlhami ile Kenan’ın hastalığını daha fazla kurcalayıp öğrenmemesi için evlilik kararı almıştır. Ancak bunu Kenan’a söylemez. Kenan onu dağ evinde tutarak gerçekleri öğrenmek ister. Doktorun dediklerini de duymuştur. Nalan evden kaçar ve Kenan onu aramaya başlar. Kenan sonunda Nalan’ı bularak eve getirecektir. Peki Kenan Nalan’ı daha ne kadar tutacaktır? Bekleyip göreceğiz?

Evdekiler ise Nalan’ın ortalıkta olmamasından dolayı telaşlanmışlardır. Başta Azmi Bey olmak üzere İlhami ve diğerleri Nalan’ı aramaya başlarlar. Nalan’ı bulmak için polise gidebilirler. Ancak Kenan onu kimsenin bilmediği ormanlık bir alana götürmüştür. Yani Kenan istemeden onları kimse bulamaz.

Kenan geçtiğimiz bölümde bilmeyerek de olsa kardeşi Melek’e yardım etmişti. Melek’i kocasının evinden kurtaran Kenan bu kez onu ve halası Hatice’yi başka bir yere yerleştirir. Kenan artık Melek’i ve halası Hatice’yi yalnız bırakmayacaktır. Melek burada Kenan’ın kitaplarının arasında Nalan’ın fotoğrafını görür. Bence bundan sonra işler daha hızlı çözülebilecektir. Melek zaten öncesinde Vesime ve Hayat ile tanışmıştı. Halası ise Kutsi ile ilk teması kurmuştu. Bundan sonra benim tahminime göre; Kenan  ortaya çıktıktan sonra Kenan Vesime ile bir araya geldiklerinde Melek ve Hatice de onları görecek. Birbirleri ile tanıştıklarını söyleyince de çözülme süreci başlayacaktır.

Engin ve Hayat buluşmuşlar ve son konuşmalarını yapmak üzereydiler. Bu sırada Engin’in eski kız arkadaşlarından biri masaya gelmiş ve Engin ile geçmişteki yaptıklarını anlatmıştı. Hayat Engin’i kıskanmıştı belli etmeden. Sonrasında Hayat artık görüşmeyelim dedi ancak Engin’den gelen “tamam sen nasıl istersen” sözünden sonra Hayat dediğine pişman oldu. Bundan sonra ise Engin ve Hayat il öpüşmesini de yapmış oldular. Engin ve Hayat ciddi ciddi birbirlerinden hoşlandıklarını belli ettiler. Ancak istenmedik bir durum olacak bu bölümde. Hayat, Engin’e bir şeyler hissetmeye başladığını anladığında Engin onu fazla üzmemek için terk edecek. Hayat, Engin’in sevdasını sorgulamaya başlayarak kendi duygularını hissetmesini sağlamaya çalışacak.

Perihan’ın ise başı kendisine gelen bir telefon yüzünden derttedir. Perihan’ın kirli geçmişinden geldiği belli olan telefon yüzünden Perihan daha büyük sıkıntılar çekecektir. Rıza isminde biri Perihan’ı aramış ve Engin’in kendi oğlu olduğunu iddaa etmişti. Bunun üzerine Perihan bu bölümde Rıza ile görüşmek üzere hapishaneye gider. Ancak Perihan’ın farkında olmadığı bir şey vardır. Kızı Selin onu takip etmektedir. Selin annesine orada ne işi olduğunu soracaktır ancak Perihan herzamanki gibi üste çıkarak sesini yükselterek Selin’den kurtulacaktır. Peki gerçekten Engin Azmi Bey’in yeğeni değil mi? Engin’in babası kim? Bu konu hakkındaki yorumlarınızı aşağıdaki yorumlar kısmında bekliyoruz.

Hıçkırık 32. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*