Beni Bırakma 27. Bölüm 13 Şubat Fragmanı. Zeynep Kendini Aklayabilecek mi?

Beni Bırakma da Zeynep gerçeklerin peşine düşmüştür. Kendisine iftira atarak Emre’den ayırmak isteyenin kişinin kim olduğunu öğrenmek için Yeliz ile konuşmaya gitmiştir. Tam bu sırada Esin gelerek onu bayıltmıştı. Esin kirli çamaşırlarının ortaya dökülmesini bu saatten sonra göz alamaz. Zeynep sokakta ayıldıktan sonra Cansu’nun babası Vedat’ın kliniğine götürülmüştür. Bunu duyan Hülya soluğu hastanede almıştır. Hülya ile Vedat burada bir kez daha karşılaşırlar. İlerleyen bölümlerde Esinden bıkan Vedat ile Hülya arasında birşeyler olacağı kesin. 

Sıla Seher hala ile tanışmış ve geçekleri öğrenmiştir. Meltem’in Tarık’ın sevgilisi olduğunu da bilir. Bu yüzden kendisi ve Tarık’ı birbirine yakınlaştırmaya çalışan arkadaşı Esma’ya da sert bir şekilde kızar ve Esma evden ayrılır. Sıla yine yalnız başına kalmıştır. Sıla radikal bir karar almış ve bir lokantada çalışmaya karar vermiştir. Fakat Tarık buna izin vermeyecek. Tarık’ı ne kadar sevse de artık ondan vazgeçerek kendi ayakları üzerinde durma kararı almıştır. Ancak Tarık kalbinin bir kenarında Tarık her zaman olacaktır.

Birde Sıla ve Seher Halanın yanında çalışan Mehemet’in önceden tanıştığını öğrendik. Belki bu ikili aynı köydendir. Mehmet sonrasında cüzdanından bir fotoğraf çıkarmış ve ona uzun uzun bakmıştı. Ancak kim olduğunu göremedik. Belkide Sıla’nın platonik olarak aşığıdır Mehmet Hep birlikte sonraki bölümde öğreneceğiz.

Zeynep hastaneden çıkar çıkmaz kendisine atılan bu iftiradan kurtulmak ve herşeyi anlatmak için Emre’lerin evine gitmiştir. Burada Arzu kendisini dinleyeceğini söyleyerek daha önce Yeliz ile Esin’in hazırladığı internet sitesini göstermiştir. Zeynep artık kendisine kurulan tuzakların parçalarını yavaş yavaş birleştirmektedir. Ancak ufak bir yanılma payıyla. Kendisine bütün bunları hazırlayan kişinin Arzu olduğunu düşünür. Bu sırada evde Emre ile bulunan Cansu herşeye şahit olmuştur. Annesinin yaptığını bildiği için endişelenir.Ancak Zeynep Esin’den değil Arzu’dan şüphelenmiştir. 

Cansu olanları Esin’e anlatacak ve onlarda yen önlem alacaklar. Ancak şimdilik Zeynep bütün bunları Arzu’nun yaptığını düşünmektedir. Ancak Esin yinede eşeğini sağlam kazığa bağlamak ister. Yeliz’in ortadan kaybolmasını sağlayarak Zeynep’in Yeliz’den gerçeklerin tamamını öğrenmesini engelleyebilir? Bu sırada aynı zamanda Zeynep’i Emre ve Arzu dan uzak tutmak için elinden geleni yapar. Bakalım Zeynep bütün bu olayları çözebilecek midir? 

5 yorum

  1. İlk önce Zeynep Arzu hanıma şunu söylemeli ben Yeliz’in evini buldum Yeliz Emre ve beni ayırması için Yeliz’i para ile tutuklarını söyledi ama kim olduğunu söyleceği sırada kafama vurup beni başkası bayılttı ayrıca verilen parayı Yeliz’in evinde gördüm esin şunu söyledi ben parayı Yeliz’i verirken çok kötü oldum vedat beni orda görseydi kesin dul kalırdım dedi arzunun Yeliz ile Esin’in bir bağlantısı olduğunu burdan anlaması gerekir çünkü evini nerden bilicek neden Yeliz para karşılığı tutulduğunu söylesin

  2. Evet Zeynep vedatın kızı ?anlaşıldı Hülya’nın gözyaşlarından niye saklandı vedatı görünce karşılaşsalardı eğer aralarında birşey yoksa Hülya içeri girip konuşabilirdi Zeynep birbirinizi nerden tanıyordunuz diye sorduğunda daha önce aynı hastanede çalışmıştık diyebilirlerdi ama gidişat baba kız olduğunu gösteriyor?

    • Misafir bende sizin gibi düşünüyorum. Ancak Hülya er yada geç bu durumu açıklayacak. Zaten geçtiğimiz hafta Hülya ile Vedat ın ilk karşılaşmasında Vedat neden beni hiç birşey söylemeden terkettin demişti. Bu da Zeynep in babasının Vedat olma olasılığını güçlendiriyor??

  3. Bence hepsini söylesede buna inandirmasi zor olucak fakat şu kötüluk edenler artik belalarini bulsalar bu kiza üzuluyorum bide araştirmadan soruşturmadan hemen yargilayan emre ve annesine

  4. Esin şimdi dinleme cihazını farkeder zaten Zeynep çantasını unuttuğunu anlayana kadar esin içindeki konuşmayı siler ooo Yeliz’de kuş olup uçtu sonrada Zeynep’in çantasını alıp arzuya gider Zeynep evimize geldi Cansu’ya saldırdı evimize dinleme cihazı bıraktı eklerde ekler yani muhtemelen dahada farklı seyler söyleyebilir benimki sadece tahmin ama 1aydır esinin planlarını kumpaslarının izliyorum baydı yani biran Zeynep aklanmalı Arzu ve Emre Esin’in gerçek yüzünü görmeli

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*