Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları Ne Kadar Para Alıyor? Kaç Para Kazanıyor?

Yönetmenliğini usta yönetmen Osman Sınav’ın yaptığı “Sen Anlat Karadeniz” dizisinde rol alan oyuncuların maaşları belli oldu. Usta yönetmenin kaleminde çıkan ve yönetmenliğini üstlendiği dizide bölüm başı ücretlerin düşük olması gözden kaçmadı. Günümüz piyasasına oranla çok az olan bölüm başı ücretler yine de Türkiye şartlarına göre bir hayli fazla. Peki Sen Anlat Karadeniz dizisinde hangi oyuncu ne kadar para kazanıyor?

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe ve İrem Helvacıoğlu’nun yer aldığı dizide Sinan Tuzcu, Mehmet Ali Nuroğlu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman gibi isimler yer alıyor. Dizi sektöründe bilindiği en çok kazanan isimlerin başında Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat ve Tuğba Büyüküstün gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Bu isimlerin kazandıkları ücretle ise dudak uçuklatıyor. Kenan İmirzalıoğlu’nun bölüm başı için 150.000 TL, Kıvanç Tatlıtuğ’un ise 100.000 TL civarında para aldıkları konuşuluyor. Beren saat ve Tuğba Büyüküstün’ün ise 80.000 TL aldıkları konuşuluyor. Peki Sen Anlat Karadeniz oyuncuları ne kadar kazanıyor?

Dizi çok başarılı bir başlangıç yaptı. Bu başarıda bence en büyük pay sahibi Osman Sınav. Zaten Osman Sınav’ın ismi 4-5 bandında reyting alır tek başına. Tabi bu başarıda oyuncuların doğallıkları da başarıyı getiren faktörler arasında. Öne çıkan isim ise herkesin performansını beklediği Öykü Gürman oldu. Öykü Gürman’ın doğal ve samimi oyunculuğu çok beğenildi.

Dizide alınan ücretler ise şöyle sıralandı;

Ulaş Tuna Astepe (Tahir) 22.000 TL
İrem Helvacıoğlu (Nefes) 20.000 TL
Mehmet Ali Nuroğlu (Vedat) 17.500 TL
Sinan Tuzcu (Mustafa) 17.500 TL
Öykü Gürman(Asiye) ise 15.000 TL bölüm başı ücret alıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*