Hıçkırık 12 Şubat 31. Bölüm Özeti Fragmanı. Halası Kenan’ı Bulacak mı? Kutsi Kenan’a Gerçekleri Anlatacak mı?

Hıçkırık dizisinde Kenan ve Nalan çatışması devam ediyor. Kenan aklanarak hapisten çıkmış ve bir basın toplantısı düzenleyerek şirketin itibarının yeniden kazanması için bir adım atmıştı. Kenan bir taraftan şirketin işleri ile uğraşırken bir taraftan da Nalan’ın kendisine karşı olan tavrına anlam vermiyor. Halası ise adım adım onu bulmaya başlayacak. Hıçkırık 31. bölüm 12 şubat pazartesi ekranlarda olacak.

Kenan Nalan’ın kendine karşı olan tavrına anlam verememiş ve yine İstanbul’dan gitme kararı vermiştir. Nalan’ı yeni bir doktora gönderen Kenan İlhami’nin yalan söylediğinden şüphe etmekteydi.  Ancak İlhami yine burada devreye girerek Nalan’ın sonuçlarını değiştirmiş ve Kenan’ın bulduğu doktorunda kendisi ile aynı şeyleri söylemesini sağlamıştı. Nalan ise artık hastalığının gerçek olduğundan emin olmuştu. Bunun üzerine İlhami kendisi ile evlenerek Kenan’ın kendisinden şüphelenmesinden  kurtarabileceği yalanı ile onu ikna etmiştir. Bakalım Kenan Nalan ve İlhami’nin evlenmesine müseade edecek mi?

Kenan’ın halası Hatice Balıkçı Kutsi’yi bulmuştur. Ona yıllar önce “Kerime Nadir” yetimhanesine bırakılan bir çocuktan bahseder. Bu çocuk Kenan’dan başkası değildir. O çocuğun kendi yeğeni olduğunu söyleyen Hatice’yi duyan Kutsi büyük bir şok yaşamıştır. Durumu hemen Azmi Bey’e anlatan Kutsi Azmi Bey’e Hative hiçbir söylemeyeceğine dair söz vermiştir. Kutsi zor durumdadır. Gerçekleri Kenan’ın bilmesi gerektiğini düşünür. Acaba Azmi ve Kutsi’nin sakladığı o çok büyük günah nedir? Detay haberimiz için buraya tıklayınız.

Kenan evden gitme kararını Azmi Bey’e açıklamak üzereyken İlhami ve Nalan da oraya gelmiştir. İkili herkese mutlu bir haber vereceklerini söylemişler ve evlenme kararlarını açıklamışlardı. Kenan ise susarak oradan ayrılmıştır. Kenan bu evlilik yalanına inanmaz ve Nalan’ı kaçırı. Burada Nalan’ın neden böyle bi karar verdiğini soracak. Kenan  gitmekten vazgeçecek ne bu işin peşine düşecektir.

Diğer taraftan Vesime Azmi Bey’in kendine olan tavırları yüzünden evden ayrılma kararı almıştır. Önce Azmi Bey izin vermese de Vesime’nin kararı kesindir. Vesime evden ayrılarak Hayat’ların evine gitmiştir. Onu götüren kişi ise Kenan’dır. Burada Kenan onu bıraktıktan sonra kocası tarafından bulunan ve sokak ortasında dayak atılan Melek’i görür. Hemen koşarak ona yardım eder. Kardeşi olduğundan habersiz de olsa kardeşine ilk iyiliğini yapmıştır. Artık Kenan Melek ile daha sık görüşecek ve ona yardım etmek isteyecek. Kenan hani gidiyordu diyebilirsiniz. Ancak Kenan gidiyordu diyebilirsiniz. Kenan gitmeyecek biryere.

Engin ve Hayat arasında yakınlaşma giderek artacak. Hayat her ne kadar Engin e ondan ayrılmak istediğini söylesede artık oda bağlanır Engin’e. Engin ve Hayat arasında ilk öpücük işide tamadır. Perihan karşı çıksa da Engin ile Hayat arasındaki birlikteliğe engel olamayacaktır.

Hıçkırık 31. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*