Beni Bırakma 26. Bölüm Özeti 12 Şubat Özeti. Emre Zeynep’e Nasıl Tepki Verecek?

Beni Bırakma dizisinde Zeynep’e yapılan hain planlar sonuç vermişti. Emre Zeynep’i kötü bir vaziyette görmüş ve Arzu ve Esin’in istediği olmuştu. Ancak izleyiciler bu duruma tepkili. Dizinin başından beri Emre ve Zeynep’i birbirine çok yakıştıran izleyiciler Zeynep’ e atılan iftiranın çok ağır olduğu konusunda hemfikir. Zira Zeynep tıp fakültesinde okuyan yakın zamanda doktor olacak bir kızdır. Zeynep’in böyle bi iş yaptığına ihtimal vermek bile Emre’ye de yakışmamıştır ayrıca. Eve bu konudaki yorumlarınızı, emre ve Zeynep’in ne zaman eskisi gibi olacağını yorumlara bekliyoruz. Beni Bırakma 26. bölüm 12 şubat pazartesi özeti haberimizde.

Emre Yeliz ve Zeynep’i takip etmiş ve onları bir randevu evine girerken görmüştü. Emre içeri girdiğinde ise büyük bir şok yaşar. Arzu’nun daha önce kendisine söylediği gibi Zeynep’in para karşılığı erkeklerle birlikte olduğuna gözleri ile şahit olmuştur. Bunu fırsat bilen Esin kızı Cans’yu süsleyip püsleyip Emre’nin yanına gönderir. Bakalım bu ayrılık arasında Emre Cansu’ya karşı bir ilgi duyacak mı?

Ya Yeliz’e ne demeli? Zeynep ona acımış evinde misafir etmişti günlerdir. Zeynep’e bunu yapmamalıydı. Ha madem para kazanmak istiyorsun, Arzu ve Esin’den parayı aldıktan sonra git Emre’ye durumun gerçek yüzünü. Hem Emre ve Zeynep ayrılmasın hemde sen istediğin parayı al. Yeliz tam dayaklık.

Diğer taraftan Sıla ve Tarık Esma’nın planı sayesinde başbaşa bir yemek yemiş ve arkasından da dans etmişlerdir. Bu dans esnasında birbirini yakınlaşan çiftimizi izleyici de çok yakıştırdı. Sıla çok temiz ve naif bir kızdır. Tarık ta aslında iyidir ama bana tuhaf gelen bir durum var. Tamam Tarık delikanlı mert bir çocuk ancak nişanlı olan bir adam ne olursa olsun sırf iyilik olsun diye bir kızla evlenmemeli. Ya da evleniyosan bile bunu nişanlısı Meltem’in bilmeye hakkı var diye düşünüyorum. Evet bu konudaki yorumlarınızı da merak ediyoruz. Yorumlar kısmından bize ulaştırabilirsiniz.

Beni Bırakma 26. Bölüm Özeti

Zeynep gerçeklerin peşine düşerek Yeliz’in evine gider. Burada onun yakasına yapışır ve gerçekleri anlatmasını ister. Yeliz’in tam söyleyeceği sırada Esin yetişir ve Zeynep’in kafasına vurarak onu bayıltır. Bayılttıktan sonra onu bir köşeye atar. Burada ayılan Zeynep Emre’yi arar ancak o bu sırada Cansu ile beraberdir. Telefona bakmaz. Zeynep’e yarım eden biri onu bir kliniğe götürür. Burada çalışan ise Cansu’nun babası Vedattır. Onu tedavi eden Vedat onun gözlerini birine benzetir. Bu gözler Hülya’nın gözleridir. Kızının hastanede olduğu haberini alan Hülya koşa koşa hastaneye gelir. Burada Vedat’ı görür kızını tedavi ederken. Bakalım Hülya ve Vedat arasında yakınlaşma olacak mıdır? Hülya ve Vedat arasında geçmişte yaşananlar nelerdir. Haberimiz için buraya tıklayınız

Arzu ise bu bölümde hem Emre’yi kötü kız olarak bildiği Zeynep’ten ayırdığı için mutlu, hem de Emre’nin ruh gibi olmasından dolayıda üzgündür. Esin’in planlarına alet olan Arzu hiç bişeyin farkında değildir. Ancak Seher hala daha temkinlidir. Baştan beri Esin’de haz etmeyen Seher son bölümde Esin’in yüzüne de bildiklerini söylemiştir.  Esin’in kızı Cansu’yu Emre’yle evlendirmek istediğinin farkına varan Seher hala sürpriz bir kararla Esin’i takibe alabilir bu hafta. Almalı da zaten. Zeynep’ in nasıl iyi bir kız olduğunu gördükten sonra bunu yapmaya borçludur Emre için.

Sıla’yı küçük çaplı korkutacak bir olay yaşanmıştır. Evinin kullanılmadığını sanan Seher polislere haber vererek hırsız olabileceğini söyler. Polisler geldiğinde ise Sıla evdedir. Durumu haber alan Tarık polisler Seher’i aramadan önce yetişebilecek midir? Yoksa Tarık Sıla’yı Seher’e anlatacak mıdır?Bütün bunlar olurken Tarık Meltem’e de daha fazla ilgi göstermeye de başladı.

Beni Bırakma dizisinin fragmanı henüz yayınlanmamıştır.

6 yorum

    • Aslına bakarsan”Misafir” Tarık umut vermedi. Sadece kendini zorunlu hissetti Sılaya karşı.Sonradan da kendi de bağlanacak sılaya. Asıl Meltem o zaman ne yapacak

      • Nasıl umut vermedi baya baya verdi işte bi insanın hiç tanımadığı bi insana bu kadar iyilik yapması çok abartı artı karşı tarafında yanlış anlamasına sebep bence

      • Meltem öğrensin artık hatta herkes öğrensin ya ama arzu zeynebe yaptığını sılaya da yapmasın çok itici ve sinir bi kadın ya sözde çocuğunu düşünüyo ama bi başka annenin çocuğuna hiç acımadan iftira atabiliyor… Yüzsüz kadın ??

  1. İnşallah o Arzu denen kadın Zeynep doktor çıkınca ona muhtaç olsun en kıymetlisi kocası hasta olsun tek çaresi Zeynep olsun inşallah çok ağır ödesin bedelini.. Esin için bişey demiyorum onun çokta kıymetli bişeyi yok ne kızına kıymet veriyo ne de eşine ??

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*