Hıçkırık 9 Şubat Fragmanı 30. Bölüm Özeti. Kutsi Gerçekleri Öğrenecek mi?

Hıçkırık dizisinde bu hafta Kenan hapse girmiş ardından Aslı’nın yanlışlıkla kaydettiği görüntüler sayesinde kurtulmuştu. Ancak Aslı bu iyiliği yaparken karşılığında da bir şey istemişti Nalan’dan. Nalan’ın Kenan’dan ayrılması için ona soğuk davranmasını ve hatta ondan şüphe eder gibi konuşmasını istemişti. Nalan ise Kenan’ın içeriden çıkması için tek yol olan Aslı’nın elindeki görüntüleri kullanmak için Aslı’nın istediğini kabul etmişti. Kenan ise Nalan’ın kendisine olan tavırlarına anlam vermemişti. Bakalım Nalan Aslı’nın ona oynadığı oyunu Kenan’a söyleyecek mi?

Kenan hakkında yapılan haksız suçlamalardan kurtulmak için televizyon programına çıkmıştır. Burada kendisinin suçsuz olduğunu ve iftira sonucu bu olayların başına geldiğini anlatır. Kenan’ın televizyondaki konuşması sonrasında İlhami belli etmese de biraz ürkmüştür. Nalan İlhami’nin uyduruk hastalık numarası ile Abant’a gitmeye karar vermiştir. Bunu duyan Kenan ise çılgına döner ve İlhami’ye yine bir kafa atar.

Kendisini yurt dışında pazarlamak isteyen adamlar tarafından kaçırılan Hayat Engin ve sonrasında Kenan’ın yardımı sayesinde kurtarılmıştı. Hayat’ın içine düştüğü bu durumun tek sorumlusu ise babası Burhan’dır. Burhan soluğu konakta alır. Burhan Azmi Bey’ kızının namusunu temizlemeden hiç bir yere gitmeyeceğini söyler. Acaba Burhan Gonca ile Engin’in önceden otelde kaldıklarını öğrenmiş midir?

Son bölümlerde yaptıklarıyla izleyici tarafından sevilmeye başlayan Engin gerçekten düzelmeye karar verdi mi? Hayat’ın kurtarılması sırasında kendisine yardım eden Kenan ile de arası düzelmeye başlamıştır. Engin annesinin entrikalarından ve hırsından bıkmış artık kendi içinden geldiği gibi davranmaya başlar. Engin ve kardeşi Selin sonunda annelerinin yüzüne gerçekleri bir bir vururlar. 

Hatice yeğeni’nin peşine çoktan düşmüştür. Melek ile birlikte kayıp yeğeninin peşinde iken balıkçı Kutsi’nin yanında alır soluğu. Kutsi’ye ilginç detaylar veren Hatice Kenan Bulma yolunda önemli bir adım atmıştır. Kutsi duydukları karşısında çok şaşırır. Kutsi Hatice’ye gerçekleri anlatmak yerine yanlış bilgi vermiştir. Kutsi’nin öğrendiklerini Azmi Bey’e ve Kenan’a anlatıp anlatmayacağı ise merak konusudur.

Hıçkırık 30. Bölüm Fragmanı 9 Şubat

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*