Bizim Hikaye 15 Şubat 22 Bölüm Özeti? Yeliz Fikri’ye Yardım Edecek Mi?

Bizim Hikaye’nin 22. bölümü 15 Şubat Perşembe günü ekranlardaki yerini alacak. Fikri siroz hastalığına yakalanmış ve acilen ciğer nakli olması gerekmektedir. Kendi çocuklarından hiç biri ile doku örneği uyuşmamış o da kimsenin bilmediği en büyük kızı Yeliz’i bulmuştu. Yeliz’den kendisine yardım isteyecekti Fikri ama Yeliz’de can sıkıcı bir şeyler vardı? Bakalım Yeliz’in asıl amacı ne?

Babalarının iyileşmesi için Yeliz’in eve gelişine göz yuman çocuklar ablalarına sıcak davranırlar. Yeliz’in ortaya çıkmasıyla ailenin düzeni değişir. Filiz, Yeliz’i eve alıp ona iyi davranmaya başlar fakat Tülay’ın gözü Yeliz’i hiç tutmaz. Tülay’ın başında birde Tufan ile boşanamayan Ferda meselesi vardır.  Yeliz ise aileye çabuk ısınmış gibi görünmektedir. Acaba Yeliz göründüğü gibi iyi kalpli biri midir, yoksa Tülay’ın düşünceleri gerçek midir? Yeliz kızını neden saklamaktadır?

 

Yeliz babası Fikri için doku örneği vereceği sırada bir bahane uydurarak hastaneden kaçmıştı. Yeliz’in amacı kesinlikle babasına yardım etmek değildir.Filiz birde Barış’a göz koyacaktır. Barış ile bakışmalarını ise Tülay yakalamıştır. Yeliz bana kalırsa sadece Barış’ın peşindedir.  Zaten çocuğunu da bu yüzden saklamaktadır. 

Diğer taraftan çocukların tamamı anneleri Şükran için üzülürken hastalığının da iyiye gittiğini düşünürler. Ancak Şükran beklenmedik bir şekilde hastanede tesadüfen tanıştığı bir adam ile aşk yaşamak ümidi ile gider. Ailenin düzeni yeniden allak bullak olur.

Tam bu sırada mahkemede Cemil’den boşanmak üzere olan Filiz, hastanede annesinin gittiğini öğrenen Kiraz’ın araması sonucu boşanmaktan vazgeçtiğini söyler. Çünkü boşanırsa çocuklar için yeniden yetimhane yolu gözükecektir. Filiz Cemil ile ne kadar evli kalacak? Dizinin 22. Bölüm Fragmanı bilgisi aşağıdadır.

Mahkemede boşanma sırasında orda Barış’ta vardır. Barış Filiz’in bu kararı sonrasında şok olmuştur. Ancak gerçekleri öğrendiğinde Filiz’e hak verecek ve bir süre daha onun Cemil ile olmasına katlanacaktır. İkili bir süre Filiz’in annesi Şükran’a ulaşmaya çalışsalar da bu çabaları sonuçsuz kalacaktır.

Hükmet için mutluluk gelmiştir. Tabi kimine göre mutluluk kimine görede boş bir heves Hikmet’in ki. Hikmet uzun zamandır Esra’ya olan hislerini ablası Filiz’e açmıştır. Bu sırada Esra ve Asım ile ilgili yeni bir gelişme öğrenir. Esra ile tekrar yakınlaşmaya başlayan Hikmet halinden çok memnundur.

Bizim Hikaye 22. Bölüm Fragmanı

Dizinin fragmanı henüz yayınlanmamıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*