Sen Anlat Karadeniz 13 Şubat Fragmanı 4. Bölüm Özeti.

Sen Anlat Karadeniz dizisi yayın hayatına çok etkili bir giriş yaptı. Zira dizi son 4 sezonun çarşamba akşamlarının birincisi olan Diriliş Ertuğrul’u bile reytinglerde geride bırakmayı başarmıştı. Hikayesi ve etkileyici hikayesi ile izleyiciden tam not aldı. Bir Osman Sınav yapımı olan dizinin 4. bölümü 13 Şubat Çarşamba akşamı ekranlarda olacaktır. Sen Anlat Karadeniz 4. Bölüm fragmanı da haberimizin devamındadır.

Dizinin son bölümünde yaylada saklanan Tahir ve Nefes Vedat tarafından bulunmuştu. Vedat’ı onlara getiren ise Tahir’in abisi Mustafa olmuştu. Mustafa bu hatasının bedelini ise hem vurularak hem de Vedat’ın eline düşerek ödemişti. Ancak Tahir kardeşleri ve tayfasıyla zekice bir plan yaparak Mustafa’nın yerini öğrenip onu kurtarmıştı. Sonrasında Tahir ve kardeşleri Vedat’ın eline düşmüştü. Eyşan’ın planı sayesinde Tahir ve diğerleri de kurtulmuştu. 

Bütün bu olayların ise tek soğuk kanlı kadını Eyşan’dır. Eyşan Nefes’in umutlarını geçmişten gelen tek bir fotoğrafla yerle bir etmiştir. Nefes’in artık umutları da tükenmek üzeredir. Ancak Tahir onu yine de umutsuzluğundan kurtarmak için yalnız bırakmayacaktır. Mustafa anlaşma yaptığı Eyşan’ın dediği gibi Nefes ve Yiğit’i onlara verecek midir? Tahir buna müsaade edecek midir?

Bu fotoğrafı gören Tahir yıkılır ve Nefes’i korumaktan değil ama Nefes’in kendisinden vazgeçer. Artık o Mercan’la evlenmeyi kabul eden bir adamdır. Tahir istemese de bu evliliği yapmaya mecburdur.  Nefes vicdanıyla büyük bir savaştadır. Kendisine çektirilen acılara yıllarca katlanmıştır ama kendisi yüzünden başkalarının acı çekmesini istemez. Bu hesaplaşmanın sonunda, Nefes özgürlüğünden vazgeçer. Ancak mahpusluğunun sınırlarını bu sefer kendisi çizecektir.

Sen Anlat Karadeniz 4. Bölüm Fragmanı 13 Şubat

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*