Hıçkırık 8 Şubat Fragmanı 29. Bölüm Özeti. Kenan Hapisten Çıkacak mı?

Hıçkırık Dizisinin 29. Bölümü 8 şubatta Kanal D ekranlarındaki yerini alacak. Kenan hapisteki günlerine devam ediyor. Kenan içeride koğuş değiştirmiş ve biraz olsun rahata kavuşmuştur. Onu görmeye gelen Nalan bir imada bulunmuş ve Kenan’ın canı bu duruma bir hayli sıkılmıştı. Hayat ve ailesi ise evlerinden atılmış yeni bir ev bulmuştu Engin onlara. Ancak Hayat dizinin 7 Şubatta yayınlanan 27. bölümünde adamlar tarafından kaçırılmıştı. Hayat’ı kim kaçırdı? Hayat nasıl kurtulacak? Kenan hapisten çıkacak mı?

Nalan Kenan’ı hapishanede ziyaret etmiş ve ona “Seda’yı sen öldürmüş olabilir misin?” sorusu sormuştur. bunun üzerine aşıkların arası biraz açılmıştır. Zira Kenan’ı en iyi tanıyan kişi Nalan’dır. Nalan da böyle düşünürse Kenan’an kim inanır. Kenan bu soruları düşünerek günlerini geçirmektedir. Kenan bu duruma çok üzülmüştür. Nalan ise Kenan’a böyle bir soru sorduğuna pişman olmuştur ancak iş işten geçmiştir. Nalan da eve gelerek Kenan’ı düşünür ve kendine teselli vermeye çalışır. Nalan odasında iken yanına gelen Aslı Kenan ile arasında herşeyi bildiğini söylemiştir. Nalan duydukları karşısında adeta şok geçirir.

Kenan’ın ise mahkeme günü gelip çatmıştır. Kenan işlemediği bir suç yüzünden cezaevinde yatmaktadır. Kendisini ziyarete gelen Azmi Bey ona kimden şüphelendiğini sormuş ve oda İlhami’nin adını vermiştir. Bütün bunlar olurken Kenan’ı hapisten kurtaracak olan delil Aslı’nın elindedir. Aslı’nın kamerasında Kenan’ın arabasına Seda’nın küpesini koyarken biri görünmektedir. Bunu yapan kişi ise İlhami’den başkası değildir. Aslı ise elindeki delilleri Nalan’a şantaj için kullanır. Aslı elindeki delilleri Kenan için kullanacaktır ancak Nalan’ın da Kenan’dan ayrılmasını ister. Nalan eli mahkum bunu kabul eder.

Diğer taraftan Hayat kendisi ile evlenmek isteyen ancak Engin’in araya girmesiyle evlenmekten kurtulduğu adamlar tarafından kaçırılacaktır. Hayat bir süre alıkonulacak ve evlenmeye ikna edilmeye çalışılacak. Ancak durumu öğrenen Vesime ve Engin hemen harekete geçecektir. Engin Hayat’ı bularak asla onu yalnız bırakmayacağını söyleyecek. Zaten Engin’ e karşı yavaş yavaş bir şeyler hissetmeye başlayan Hayat bu durumdan gayet memnun olacaktır. Gonca ise Hayat ve Engin’in yakınlaşmasına müsaade etmemeye devam edecek. Gonca Engin’i otelde birlikte otelde kaldıkları gün ile tehditlerine devam edecek. Bakalım Gonca Hayat ve engin arasında birşeyler olmasına engel olabilecek mi?

Hıçkırık 8 Şubat Fragmanı

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*