Beni Bırakma 8 Şubat Özeti 24. Bölüm Fragmanı. Sıla Meltem ve Tarık’ı Elele Görecek.

Beni Bırakma’nın 23. bölümü 8 şubatta ekranlarda olacak. Bu bölümde Zeynep ile tanışan Cengiz onu daha da sevecek. Diğer taraftan Arzu kandırıldığının farkında olmadan Emre ve Zeynep’i ayırmak için elinden geleni yapacak. Esin ile birlikte olarak Yeliz’den Zeynep’in kötü işler yaparken Emre’ye gösterilmesini sağlamak isteyecek. Bakalım bu plan başarıya ulaşacak mı?

Tarık halası Seher’in evine yerleştirdiği Sıla ile ciddi bir konuşma yaparak ona gerçekten evli olmadıklarını hatırlatmıştı. Sıla bunu duyunca çok üzüldü çünkü içten içe Tarık’a aşık olmuştu. Bunu Tarık’tan da beklemiş ancak hüsrana uğramıştı. Tarık bu bölümde onun üzüldüğünü görecek ve onun yanında daha fazla zaman geçirecek. Sıla’nın ona olan aşkı daha da artarak devam edecek. Sıla’nın köyden gelen arkadaşı onlarda kalmak istemişti. Ancak Sıla bütün çabalarına rağmen onu bu kararından vezgeçirememişti. Sıla ve arkadaşı bir kafeye gitmiş ve orada Tarık ve Meltem’i gayet samimi görmüştü. Meltem’den haberi olmayan Sıla Tarık’tan bu konuda bir açıklama yapmasını bekleyecek. Tarık ise Meltem’in nişanlısı olduğunu söyleyip söylememe konusunda kararsız kalacak. Çünkü Sıla’nın kendisine olan ilgisinin farkındadır ve onun kırılmasını istememektedir.

Beni Bırakma’nın 8 şubat 24. bölümünde Esin büyük bir şok yaşar. Kendisinin bulup Zeynep’in ve Arzu’nun başına musallat ettiği Yeliz bu kez kendi başına bela olmuştur. Esin Arzu’nun aklına girerek Yeliz ile işbirliğine ikna etmişti. Yeliz ile buluşan Arzu ondan Zeynep’i karalamasını bunu da Emre’ye göstermesini istemişti. Ancak Yeliz uyanık çıkmış bunu kabul etmemişti. Çünkü Esin’den daha fazla para koparmak istiyordu. Bu parayı ise ona Arzu verecektir.

Emre ve Zeynep mutlu günler yaşamaya devam ederler. Emre ve Zeynep kendi arasında evlilik çalışmalarına başlamışlardır. Emre ve Zeynep damatlık ve gelinlik provalarına çoktan başladılar. Ancak Yeliz istediği parayı alacak ve Zeynep ile birlikte işe gidiyormuş gibi evden çıkacaklar. Evden çıktıklarında onları Arzu ve emre izliyor olacaklar. Arzu Zeynep’in para karşılığı randevulara giden bir kız olduğunu Emre’ye ispat etmeye çalışacak. Emre ise Zeynep ile konuşmadan böyle bir şeyin olduğuna inanmayacaktır. Zeynep’in Yeliz ile ilgili korkacak bir şeyi yoktur. Çünkü evde annesi Hülya da durumdan haberdardır.

Beni Bırakma dizinin fragmanları yayınlanmamaktadır.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*