Kadın 13 Şubat Fragmanı 16. Bölüm Özeti. Bahar Kendisini Şirin’in Aradığını Öğreniyor?

Kadın dizisi giderek daha heyecanlı bir hal almaya başladı. Bahar bir taraftan hastalığı ile uğraşırken bir taraftan da Sarp’ın yaşadığı ihtimalini göz önünde bulundurarak onu aramaya çalışmaktadır. Şirin foyası ortaya çıkmak üzeredir. Dizinin 6 şubatta yayınlanacak 15. bölümünde Bahar Ceyda’nın sahne aldığı mekanda iken evde Şirin ile kalan çocuklar Şirin’in telefonundan Bahar’ı aramıştı. Bahar’ın telefonunda “O Kadın” diye kayıtlı olduğundan Bahar telefonu açmamıştı. Bu bölümde Bahar tüm gerçekleri öğrenecek mi? Şirin bu işten nasıl kurtulacak?

Ceyda’nın sahne aldığı mekana Arif, Enver, Hatice ve Bahar hep birlikte gitmişlerdi. Sonradan da Bahar’ın hiç sevmediği Berşan da gelmiştir. Berşan’ın gelmesiyle Bahar’ın huzuru kaçar. Bahar evine uyuşturucuyu saklayanın Berşan olduğunu söyleyince Arif duruma bir hayli şaşırır. Arif’in kendisine kızmasından korkan Berşan hemen savunmaya geçer. Berşan ile tartışan Arif artık onu sevmediğini ve başka bir kadını sevdiğini söyler. Bahar bunun üzerine ne yapacağını bilemez. Arif ile Bahar arasında ilerleyen bölümlerde bir şey olacak mıdır?

Bahar eve geldiğinde çocuklarının kendisinin Şirin’in telefonundan aradığını öğrenmiştir. Bahar’ın aklındaki soru işaretleri giderek artmaktadır.  Şirin kendisini bu işten sıyırmak için Bahar ‘ın üzerine gitmeye devam edecektir. Bahar ise dayanamayarak Şirin’in üzerine yürümüştür. Bahar hastalığından kurtuluncaya kadar el mahkum Şirin’e katlanacaktır. Şirin ise ona bir türlü huzur vermez. Evden gitmeleri için elinden geleni yapar. Şirin duygu sömürüsü yaparak annesi Hatice’yi de kendi yanına çekmeyi başarmıştır. Hatice de sürekli Bahar’ın evden gitmesi yönünde imalarda bulunur.

Bahar Sarp’ı Ne Zaman Bulacak?

Dizinin 15. bölümünde Sarp yeni hayatında gayet mutlu olarak görülmektedir. Sarp’ın yanında ise sevgilisi Pırıl vardır. Dizide Sarp’ın yanında görülen Pırıl karakterini ise Ahu Yağtu canlandırmaktadır. Ahu Yağtu ile ilgili detay haberimiz için buraya tıklayınız.

Bir tesadüf sonucu Bahar’ın Sarp ile ilgili öğrendiği şey kafasını daha çok karıştıracaktır. Sarp’ın yaşıyor olabilme ihtimali ne olursa olsun onu heyecanlandırmaya devam etmektedir. Hastalık belirtileri iyice artmaya başlayan Bahar ise bu kez çok daha ciddi bir kaza geçirecektir. Bahar artık Sarp’a giderek yaklaşmaktadır. Ancak Bahar Sarp’ı bu bölümde de bulamayacaktır. Bahar’ın daha Şirin’den öğrenmesi gerek detaylar vardır. Dizinin fragmanı alttadır.

Kadın 13 Şubat 16. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*