Hıçkırık 28. Bölüm Özeti 7 Şubat Fragmanı.

Hıçkırık dizisinde işler bu bölümde biraz daha rahat bir hal alacak. Ancak son zamanlarda Kenan’ın cezaevinde olmasından daha üzücü bir durum varsa o da Nalan’ın sürekli bayılmasıdır. Nalan İlhami ve Aslı işbirliğine kurban olmuştur adeta. Aslı İlhami den habersiz ilaçların dozunu artırmış ve bu durum Nalan’a ciddi hasarlar vermiştir. Bunu öğrenen İlhami kardeşini sert bir şekilde uyarmıştır. Nalan’ı giderek korkutan İlhami ileri giderek ona ölebileceiğini bile söylemiştir. Bakalım Nalan ve Kenan’ın özgürlüğe kavuşması daha ne kadar zaman alacak?

Nalan ve Kenan bu bölümde de ayrılık hasreti çekmeye devam ederler. Azmi Bey tüm imkanlarını Kenan’ın hapisten çıkması için kullanmaya devam eder. Şirket avukatları olayın tüm detaylarını araştırmakla görevlendirilmiştir. Cezaevinde Kenan ile görüşmeye giden Azmi Bey arasindaki buzlar biraz olsun erimiştir. Kenan hapiste bir taraftan Nalan’ı düşünürken diğer taraftan koğuşta kabadayılık yapmaya çalışanlarla uğraşır. Ancak Kenan onlara geçmiş bölümlerde olduğu gibi bu bölümde de hadlerini bildirecektir.

Kenan hapiste iken varlığından habersiz olan kız kardeşi ve halası da İstanbul’a gelmiştir. Tam bu sırada Hayat’ıevden çıkarmak isteyen ev sahibi ile Vesime, Gonca ve Hayat üçlüsü arasında kavga olmaktadır. Bu sırada oraya yeni gelen Hatice hemen onlara yardıma gider. Ancak Kenan’ın halası Hatice ve kız kardeşi Melek Vesime’yi tanıyor mudur yoksa tamamen tesadüf müdür? Bu soruların cevabını hep beraber 7 şubat 27. bölümde göreceğiz. Melek (Berna Üçkaleler ) ve Hatice (Nur Saçbüker) Kimdir?. Kenan’ın kız kardeşi melek ve halası Hatice hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayınız.Perihan oğlu Engin’i Hayat’tan vezgeçirmek için elinden geleni yapacaktır. Ancak Engin annesine karşı çıkacak ve Hayat’ı sevdiğini tekrar tekrar söyleyecek. Hayat’ta Engin den giderek etkilenir. Sürekli Engin ile yaşadıklarını hatırlar ve tebessüm eder kendi kendine. Ancak Engin ve Hayat’ın birlikte olmasını istemeyen biri daha vardır. Gonca!!!

Gonca Engin’in kendisini aldattığını düşünmektedir. İlk olarak kendisine ümit verdiğini sana Gonca ablasını Engin’e kaptırmamak istemektedir. Ancak Engin baştan beri Gonca’ya onu arkadaş olarak gördüğünü söylemiştir. Bakalım Gonca Hayat ve Engin’i ayırmak için nasıl bir yol izleyecek?

Hıçkırık 7 Şubat 27. bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*