Beni Bırakma 7 Şubat Fragmanı 23. Bölüm Özeti. Arzu Zeynep ve Emre’yi Ayırmayı Başaracak mı?

Atv ekranlarında seyircisi ile buluşmaya devam eden Beni Bırakma 23. bölümü ile 7 Şubatta yayınlanacak. Dizide işler karıştı. Esin’in planına kanan Arzu Emre ve Zeynep’i ayırmak için elinden geleni yapmaktadır. Ancak Emre annesini bile Zeynep için karşısına almaya hazırdır. Emre’yi Zeynep’ten uzak tutmak için sürekli Esin ile görüşen Arzu Esin’in yeni bir planı olduğundan habersizdir. Bakalım Esin’in şimdiki hamlesi ne olacak?

Sıla’yı halası Seher’in kullanmadığı eve yerleştiren Tarık’ın içi artık daha rahattır. Sıla da evi sahiplenmiş ve Tarık’ı da evinin erkeği gibi görmeye başlamıştır. Tarık’ın da sürekli aklında Sıla vardır. Ancak nişanlısı Meltem’in de gönlünü almaya çalışmaktadır. Bakalım Tarık ile Meltem’in arası düzelecek mi yoksa daha da mı açılacak?Emre Zeynep’i ailesiyle tanıştırmak için bir yemek organize etmiş ve Zeynep ile evleneceğini herkese söyleyecekti. Ancak Arzu buna engel olmak için elinden geleni yapmıştı. Baktı olmuyor bayılmıştı. Bu sayede Zeynep’in geçici olarak da olsa ailesi ile tanışmasını engellemişti. Arzu’nun hastalığından sonra geçmiş olsuna giden Zeynep ve annesi Hülya’yı Seher hala karşılamış ve sonrasında eve gelen Arzu onları koymaktan beter itmişti. Son anda Emre eve yetişerek annesinin Zeynep ile konuşmasını engellemişti. Bunu üzerine Emre Zeynep büyük bir hamle yaparak Zeynep’i babasının iş yerine götürmüştü. Bakalım Zeynep Emre’nin babası Cengiz ile tanışacak mı?

Emre annesinin bütün çabalarına rağmen kendi bildiğinden şaşmamış inanıp güvendiği Zeynep’in arkasında durmuştu. Emre 7 şubat 23. bölümde de Zeynep’in arkasında durmayaı sürdürecek. Babası Cengiz Zeynep ile tanışacak ve onu çok beğenecektir. Bu arada Arzu da sinsi arkadaşı Esin’in yeni bir planına alet olacaktır. Esin Yeli ile yeni bir plan yapar ve Arzu’yu da bu plana dahil eder. Arzu’nun aklındaki tek şey ise Zeynep’i Emre’den ayırmaktır. Bu yüzden gözü hiç birşey görmez. Yeliz ile birlikte bir plan yapan Arzu Zeynep’e yeni bir iftira atarak bunu Emre’nin görmesini sağlamak olacaktır.Tarık Sıla’yı halası Seher’in kullanmadığı eve yerleştirmiştir. Sürekli olarak Sıla’nın yanında olmak isteyen Tarık onun yanında alacaktır soluğu. Sıla Anadolu’da yetişmiş saf ve temiz bir kızdır. Tarık bu durumdan oldukça etkilenir. Meltem’in şımarık ve burnu havada kız edalarından bıkmıştır çünkü. Sıla Tarık’a kendi elleriyle yemek yapar ve birlikte yerler. Sıla artık Tarık’a resmen aşık olmuştur. Ancak bu durumu kendi dahil kimseye söylemez. Sıla artık otelde kalmadığı için ve Bekir de bu yeni evi bilmediği için artık rahattır. Tarık da onu asla yalnız bırakmaz. Tarık da Sıla’ya vurulmuştur artık.

Beni Bırakma 7 şubat 23. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*