Survivor Melih Özkaya Kimdir 2018? Kaç Yaşındadır? Sevgilisi Var Mı? Melih Özkaya Dizi

Survivor 2018 in bu sezon ki kadrosu oldukça renkli. survivor 2018 kadrosunda hemen hemen her spor dalıyla ilgilenen yarışmacılar bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de Melih Özkaya. Survivor 2018 All Star gönüllüler takımında yarışacak yarışmacılar arasında Voleybolcu Melih özkaya da yer alıyor. Peki kimdir Melih özkaya? Sevgilisi varmıdır? Melih Özkaya aslen nerelidir? Tek uğraşı voleybolmudur yoksa başka alanlarda karşımıza çıkmışmıdır?işte tüm bu soruların detayları haberimizde…

Melih Özkaya kimdir?

Melih Özkaya 1988 yılında dünyaya geldi. Çocukluk yıllarından itibaren spor dalları ile ilgilendi. En çok içine sinen sporun voleybol olduğuna karar veren Melih Özkaya bu spor dalı üzerinde çalışmaya başladı. Çalışmalarını kısa bir süre sonra profesyonellik katanMelih Özkaya amatör ve kısa vadeli çalışmalarının ardından profesyonel olarak  voleybol oynamaya başladı. Bu sürece kadar 15 yıl boyunca voleybol oynadı. Daha sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde alt yapısında oynamaya başlayan Melih Özkaya 8 yıl süren profesyonel voleybol deneyiminden sonra 2. Lig voleybol takımlarında da yer almaya başladı.

Melih Özkaya Hangi Takımlarda Oynadı?

Melih Özkaya Tokat, Payas Belediye Spor, Tofaş, Diyarbakır, Sivas ve daha pek çok voleybol takımında oynadı. Melih Özkaya 3. Lig voleybol takımlarında da boy gösterdi.

Melih Özkaya Hangi Dizide Rol Aldı?

2011 yılında kamera önü eğitim alarak oyunculuk yapmaya başladı. Ancak televizyon dizi oyunculuğu çok fazla uzun sürmedi. 2012 yılnda Yer Gök Aşk dizisinde 3. Sezonunda rol alan Melih Özkaya bu süreçten sonra oyunculuk eğitimini sürdürmeye devem ederken sporu da hiç bırakmadı. Aylarca Survivor 2018 All Star için hazırlanan yarışmacı Melih Özkaya artık Survivor 2018’de.

Bu süreçler onu Survivor 2018 All Star gönüllüler takımında oynamasına vesile oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*