Hıçkırık 6 Şubat Fragmanı 27. Bölüm Özeti. Kenan Hapisten Ne Zaman Çıkacak?

Hıçkırık dizisinde Kenan üzerine atılan iftiradan dolayı hapse girdi. Nalan ise en yakın arkadaşı olarak gördüğü Aslı tarafından sağlığıyla oynanmakta. Hıçkırık’ta işler karışacak? Kenan hapisten çıkacak mı? Kenan’ın kardeşi Melek ile Kenan ne zaman karşılaşacak? Hıçkırık 27. bölüm 6 şubatta Kanal D’ de.

Kenan İlhami’nin üzerine attığı iftira sonucunda önce nezarete oradan da hapse girmişti. Kenan’ın bu durumu sevdiklerini üzüntüye boğmuştu. Kenan karakoldaki sorgusunda onu birisinin ihbar ettiğini öğrenmiş ve ilk olarak İlhami’den şüphelenmişti. Hatta Kenan karakolda İlhami’ye birde kafa atmıştı. Peki Kenan hapiste daha ne kadar kalacaktır?

İlhami bu süreçte Nalan’ı yine yalnız bırakmamaktadır. Kardeşi Aslı vasıtası ile Nalan’a ilaçlar vererek onun bayılmasına sebep olan İlhami’nin tek amacı Nalan’ı sürekli yanında tutmaktır. Her hastalandığında Nalan’ın gideceği adres doktoru olarak kendisi olacaktır.

 

Bu bölümde Ankara’da yaşayan ve kendini halası olarak tanıtan kadından (Hatice) İstanbul’da bir abisi olduğunu öğrenen Melek İstanbula doğru yola çıkacaktır. Peki Melek kimin kardeşidir. Detay haberimiz için buraya tıklayınız. Melek ve halası Hatice  İstanbul’a gelir gelmez kendilerini arbedenin ortasında bulacaklar. Melek ve halası Hatice Hayat ve Gonca’nın yaşadığı evin kapısında Vesime ve yeğenlerini bir adam ile kavga ederken görecek ve Hatice hemen yardıma koşacak. Daha sonra ise balıkçı Kutsi’nin yanına gelecekler. Bakalım Kutsi onları nereye götürecek? Azmi Bey’e durumu anlatacak mı? Melek ve Halası Hatice Kimdir. haberimiz için tıklayınız.

 

Kenan mahkeme gününü bekleyene kadar cezaevine girmiştir. Burada sürekli Nalan’ı düşünen Kenan onun bayılarak hastaneye kaldırıldığından habersizdir. Kenan ise cezaevinde artık klasikleşen bir sahneyi yaşamıştır. Koğuş ağası diyebileceğimiz tarzda bir adam Kenan’ın elinden bakmakta olduğu Nalan’ın fotoğrafını alacak ve onu kızdıracaktır. Kenan ise ona anında karşılık vererek haddini bildirmiştir. Kenan’a bir şok daha gazete haberlerine çıkması olacaktır.

 

Diğer taraftan Engin Hayat’a giderek bağlanmıştır. Engin sürekli Hayat’a yardım etmektedir. Engin Hayat’ların evine yemeğe gitmiştir. Burada Hayat’ın babası Burhan ile beraberlerdir. Tam bu sırada Engin’in Hayat’ın evinde olduğunu haber alan Perihan evi basmıştır. Ancak beklemediği bir tepki ile karşılaşmıştır. Oğlu Engin’den neden orada olduğunu hesabını sorarken Engin Hayat’ı sevdiğini söyleyecektir. Bu bölümde birde Burhan Vesime’yi tehdit edecektir. Vesime’yi Engin ve Hayat konusunda uyaracak. Eğer bu duruma engel olmaya çalışırsa Hayat’ın kendi kızı olduğunu söyleyeceğini der. Bakalım Hayat ve Engin arasında bir gelişme olacak mı?

 

Hıçkırık 6 Şubat 27. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*