Beni Bırakma 6 Şubat Fragmanı 22. Bölüm Özeti. Emre Gerçekleri Öğrenince Ne Yapacak? Vedat ve Hülya Biraraya Gelecek mi?

Beni Bırakma’nın 22. Bölümü 6 şubat salı günü Atv ekranlarında olacak. Dizide heyecan dorukta. Cevaplanması gereken sorular sorular bir hayli fazla. Emre ve Zeynep tekrar mı ayrılacak? Arzu’nun gördüğü internet sitesindeki fotoğrafları Emre de görecek mi? Tarık, Sıla ve Meltem’i daha ne kadar birbirinden ayrı tutacak? Vedat ile Hülya arasında neler olacak? Bütün sorunların cevabı haberimizde… 22. Bölüm Özetine geçmeden önce geçen bölümde neler olduğuna biraz değinelim.Emre, Zeynep’e evlilik teklifinde bulunmuş Arzu bu manzarayı görmüştür. Esin’in planıyla Zeynep, Arzu’nun gözünde para karşılığı randevuya çıkan bir kızdan başka bir şey değildir. Emre, Zeynep ile evleneceğini büyük bir organizasyonla Sayar ailesine verme planları yaparken, Arzu’nun bildiği Zeynep gerçeği Sayar ailesinde bütün taşları yerinden oynatacaktır. Meltem, Tarık’a ansızın yaptığı sürprizden dolayı Tarık’ın sert yüzüyle karşılaşmıştır. Öte yandan Bekir, Tarık ve Sıla’dan intikam almak için yeni planlar içinde olacaktır. Bekir’in sıktığı silah Tarık’a birşey yapmamış sadece sıyırmıştı.

Beni Bırakma 22. Bölüm Özeti

Emre Zeynep’e evlenme teklif etmiş ve bu güzel haberi ailesine vermek için bir organize etmişti. emre ve Zeynep bu mutlu haber için çok heyecanlıdırlar. ancak Arzu bu mutlu saatlere gölge düşürecek haberi Emre’ye söyler. emre neye uğradığını şaşırmıştır. Zira nasıl olurda Zeynep eskortluk yapan bir kız olabilirdi? Emre tam bir şok yaşamış ve ne yapması gerektiğini bilememiştir. Ancak Emre annesinin bu söylediklerine hemen inanmaz ve araştırmaya başlar. Esin’in hain planı tam manasıyla amacına ulaşmıştır. Arzu artık durdurulamaz bir hal almıştır. Arzu herşeyi yakıp yıksa bile Emre ve Zeynep’in evlenmesine hatta görüşmesine bile izin vermek istemez ancak Emre annesinden farklı düşünür.

Durumu halası Seher’e anlatmak istese de Arzu onun da kalbini kırmıştır ve Seher de artık karışmak istemez çocukların ilişkisine. Arzu Seher’i Emre ve Zeynep’i kendisinden habersiz barıştırdığı için ona kızmıştı. Hatta haddini aşarak onlar senin değil benim çocuklarım bile demişti. Seher hala bu laflar üzerine çok kırılmış ve Arzu’nun işine karışmamaya karar vermiştir. Ancak Arzu yaptıklarından dolayı çok pişman olacak ancak işe yaramayacaktır.

Diğer taraftan Tarık ve Sıla birbirlerini Bekir olayından sonra daha sık görmeye başlarlar. Sıla artık tam manasıyla Tarık’a aşık olmuştur. Aklından Tarık Bey’ini çıkaramamaktadır. Tarık’ta Meltemden giderek soğumaktadır. Son yaptığı sürpriz girişiminden sonra Meltem artık Tarık’ın kendisinden uzaklaştığının da farkındadır. Meltem Sıla durumunu bir müddet daha öğrenemeyecektir. Bekir ise Tarık’ın peşinden gelmeye devam eder. Sıktığı silah Tarık’ı yaralamış ancak birşey yapmamıştı. Tarık kurşun sıyırdığı için hastaneye gitmemiş Sıla’nın odasında Sıla tarafından temizlenmişti yarası. Bu durum Sıla’yı Tarık’a biraz daha yakınlaştırmıştı. Bu Bekir’i durdurmayacak intikamını almak için yeniden Tarık’a kötü birşey yapacaktır. Gelelim bu haftanın sürpriz konusuna. 

Vedat ve Hülya arasında neler olacak?

Dizinin geçen hafta yayınlanan 20. bölümünde izleyicileri heyecanladıran bir gelişme yaşanmıştı. Hep birlikte birbirine düşman olan Zeynep ile Cansu’nun anne ve babasının geçmişe dayanan duygusal bir bağlarının olduğuna şahit olmuştuk. Evet Cansu’nun babası Vedat ile Zeynep’in annesi Hülya arasında önceden yaşanmış bir aşkın kokusunu almıştık. Bu durum Hülya’nın eski bir hemşire, Vedat’ın ise halihazırda bir doktor olduğunu düşününce hiçte imkansız gelmiyor. Hülya ve yıllar önce Kayseri’de bir hastanede beraber görev yaparlarken birbirlerine aşık olmuşlar. İkiside birbirini çok severken Hülya bir anda ortalardan kaybolmuştur ve Vedat ondan bir daha haber alamamıştır. Daha sonra ikiside ayrı ayrı insanlarla tanışıp evlenmişlerdir. Bakalım bu hafta ve ya önümüzdeki hafta Vedat ve Hülya arasında neler olacak?

Beni Bırakma 6 Şubat Fragmanı

Dizinin fragmanı henüz yayınlanmamıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*