Selma Ergeç ve Kerem Bürsin Vampir Dizisi Yaşamayanlar Kadrosuna dahil Edildi.

Bu sezon Blu Tv de yayınlanacak olan Türkiye’nin ilk vampir dizisi olan Yaşamayanlar’a iki yeni oyuncunun daha katıldığı açıklandı. Vampir dizisi’ın senarsti Pınar Bulut yapımcı ve yönetmeni ise Alphan Eşeli olmuştu. Dizinin oyuncu kadrosu giderek netlik kazanmaya başladı. Sizlere daha önce duyurduğumuz dizinin diğer oyuncularının haberi için buraya tıklayınız. Diziye dahil olan oyuncular hangi rolde oynayacaklar?

Bir Kanal D platformu olan Blu Tv bu sezon yeni işlere imza atmaya devam edecek. Son olarak Yaşamayanlar adlı projenin startını veren şirket oyuncu kadrosunu da güçlü isimlerle doldurmaya başladı. Dizide başrol oyuncularına eşlik edecek son isimler ise Kerem Bursin ve Selma Ergeç oldu. Kerem Bürsin ve Selma Ergeç’in hangi karakteri canlandıracakları ise henüz açıklanmadı. Peki Selma Ergeç ve Kerem Bursin Kimdir?

Kerem Bürsin

Kerem Bursin 4 Haziran 1987 yılında dünyaya gelmiş Amerikada’da oyunculuk eğitimi almıştır. Lise yıllarında arkadaşlarıyla bir Rock müzik grubu kurdu Teksas’ta birçok konser verdi. 1,79 cm boyunda olan Kerem Bursin’i keşfeden isim Oscar’lı yapımcı Roger Corman. Bursin, kuzeninin düğünü için İstanbul’a geldiğinde Gaye Sökmen ile tanıştı ve Gaye Sökmen Ajans’la anlaşarak Türkiye’de de oyunculuk yapmaya başladı. Daha öncede her yaz tatilinde Türkiye’ye anneannesinin yanına geldi.

 

2 Temmuz 2013 tarihinde başlayan “Güneşi Beklerken” adlı gençlik dizisinde Kerem Bursin, başrolleri Emre Kınay, Hande Doğandemir ile paylaştı.2014 yılında yönetmeni Çağan Irmak olan “Unutursam Fısılda” isimli filmde Kerem Bursin, Hümeyra, Mehmet Günsür, Farah Zeynep Abdullah ve Işıl Yücesoy ile birlikte oynadı.

Kerem Bursin’in rol aldığı filmler;

2013 The Living Dead,

2010 Sharktopus,

2008 Killian, 2007 The Architect,

2006 Razor Man,

2010 Kiss of Death.

 

Selma Ergeç

Selma Ergeç, Almanya da bir dönem kadar yaşadıktan sonra Türkiye’ye dönüş yaparak oyunculuk sektörüne giriş yaptı. 2000 yılında Uğurkan Erez ile tanışmış, bir süre kadar modellik yaptıktan sonra da Yarım Elma dizisi ile sektöre en büyük adımını atmıştır. Asi, Kalp Ağrısı, Ses gibi projelerde de iyi bir oyunculuk performansı gösteren Selma Ergeç, Sadri Alışık ödüllerinde de oynadığı projeler ile alakalı ödülleri toplamıştır.

En son Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hatice Sultan rolüyle başarılı bir oyunculuk performansı gösteren Selma Ergeç, bu dizide yaklaşık üç sezon rol almıştır. Televizyona ara veren ve tiyatroya ağırlık gösteren ünlü sanatçı, oyunculuğunu da tiyatro ile daha çok pekiştirmek ve güçlendirmek istiyor.

Foto Galeri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*