Ahu Yağtu Kadın Dizisinde 6 Şubat 15. Bölüm. Ahu Yağtu Kadın Dizisinde mi Oynayacak? Kadın Dizisi Pırıl Kimdir?

Fox Tv de ekranlara gelen Kadın dizisinde bu hafta sürpriz bir gelişme yaşanacak. Salı günü akşamları yeni bölümleri yayınlanan başarılı dizinin reytingleri de bir hayli iyi durumda. Dizinin 6 Şubatta ekranlarda olacak 15. Bölümünde Ahu Yağtu sürprizi yaşanacak. Ahu Yağtu son olarak Paramparça dizisinde karşımıza çıkmıştı. Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu diziye kim olarak gelecek? Ahu Yağtu’nun yeni dizisi Kadın dizisindeki rolü ne olacak?

Kadın Dizisi Son Bölümde (30 Ocak) ta Neler Yaşandı?

Bahar Sarp’ın telefonunun Enver tarafından gönderildiğini öğrenen Bahar Enver’den bir açıklama yağmasını istemişti. enver e derse Bahar ona inanacaktır. Enver ise kızı Şirin’den giderek daha fazla utanmaktadır. Zira Şirin Sarp öldükten sonra onun telefonundan kendi kendine mesaj atarak sevinen psikopat bir tiptir. Nisan ve Doruk eski mahalleden komşuları Arif’i çok sevmektedirler. Sürekli Arif’i görmek isteyen çocuklar Arif ve Bahar’ın daha sık görüşmesini sağlarlar. Şirin, Nisan ve Doruk sayesinde bir açık daha verecektir. İyice köşeye sıkışmaya başlayan Şirin bu olaydan da söylediği yalanlarla kurtulabilecek midir?

Kadın Dizisine Ahu Yağtu Katıldı

Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizi Kadın son dönemlerde adından sıkça söz ettirmeye başladı. Gelecek sezon yayınlanmasına kesin gözüyle bakılan diziye sürpriz bir isim katıldı. Diziye eski manken, yeni stilist ve Cem Yılmaz’ın eski eşi AHU YAĞTU katıldı. Peki Ahu Yağtu hangi rolde oynayacak?

Ahu Yağdu dizide; Bahar’ın öldü sanılan eşi Sarp’ın yeni sevgilisi ya da eşi olarak rol alacak. Bilindiği gibi Sarp Bahar’ın üvey kardeşi Şirin tarafından dizinin ilk bölümlerinde ölmüş gibi gösterilmişti. Ancak sizlere Sarp’ın döneceğini “Kadın Dizisine Sarp (Caner Cindoruk) Ne Zaman Dönüyor” isimli yazımızda duyurmuştuk. Okumak için Haberin üzerine tıklamanız yeterli.

Kadın Dizisi 6 Şubat 15. Bölüm Yeni Fragmanı

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*