Yeni Gelin 10 Şubat Fragmanı 36. Bölüm Özeti? Bella Kaçırıldı mı?

Yeni Gelin dizisi başladığı günden itibaren yükselişini sürdüren bir yapım oldu. Yavaş yavaş cumartesi günü adeta bende varım diyen yapım uzun süredir yayın gününde reytinglerde zirveyi kimselere bırakmıyor. Muhtemelen bu hafta da reytinglerde zirvede yer alacaktır. Şimdi gelelim Yeni Gelin 10 şubat 36. bölüm özetine ve neler olacağına.

Konakta bu hafta işler biraz sarpa saracak. Baran ve Şirin kaçtıkları orman evinden bulunarak konağa geri getirilmişti. Bu hafta Baran ve Şirin biraz atışacak ve Şirin konaktan dışarı çıkacak. Baran onun kaçırılacağını düşündüğü için konağın dışına çıkmasını istememektedir. Korktuğu başına gelecektir. En azından Baran öyle düşünecektir. Şirin kaçırıldı mı?

Bella’nın başı Esmeralde ile derttedir. Onun konakatan gitmesini ister ancak Esmeralda buna yanaşmaz. Bella’nın annesi Kamilla tarafından desteklenen Esmeralda Hazar’ın yanından ayrılmamaktadır. Bella ise bu durumdan bir hayli rahatsızdır. Onu göndermek ister ancak Esmeralde bir türlü gitmez. Bu durum artık Bella’nın canına tak etmiş ve Esmeralda’ya güzel bir tokat atmıştır. Esmeralda artık bu bölümde geldiği Portekiz’e geri dönecektir. Artık bella başka müşteriler bulmak için Hazar ile kendi Portekiz’e gidecek. Bakalım Bella gidebilecek mi?

Şirin’i istemeye gelen aşiret üyeleri onu alamayınca onu kaçırmak isteyecekler. Ancak Şirin diye Portekiz’e gitmek üzere dışarı çıkan Bella’yı Şirin sanarak kaçıracaklar. Baran’a gelen telefon ise Şirin’in kaçırıldığı yönündedir. Herkes Şirin’in kaçırıldığını düşünürken Şirin eve geri dönecektir. İşler ancak o zaman anlaşılacaktır. Çünkü Bella ve Kamil ortalıklarda yoktur. Sonra anlaşılacak ki Şirin yerine Bella kaçırılmıştır. Bella kurtulacak mıdır?

Kalender Ağa’nın eşlerinden 2 numarası Ayşe ve beraberindeki Gökhan ile Afet konağa geri dönmüşlerdir. Ancak konağa geri dönen Gökhan ev Afet büyük bir sürprizler karşılaşırlar. Çünkü onlar yokken odalarını İskender ve Gülistan sahiplenmiştir. Afet ise Gülistan’dan odaları geri istemiş ancak Gülistan buna yanaşmamıştır. Bu bölümde bu ikili arasında çekişme devam edecektir.

Kör Hasan’ı iyileştirmek için ona babasında olduğu gibi elektrik veren Müsellim ve Türkmen bu sefer faka basmıştır. Kör Hasan yolun ortasında bayılmıştır. Durumu haber alan Kalender Ağa soluğu orada alır. Kör Hasan’ı hastaneye götürüler ve orada ne olduğunu anlatırlar. Tabi birine bilerek elektrik vermek suçtur. Türkmen ve Müsellim nezarete düşerler.

Yeni Gelin 10 Şubat Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmamıştır. Yayınlanıp yayınlanmadığını buradan takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*