Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisi Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncuların Tamamı

Çekimleri ve yayınlanması yılan hikayesine dönen “Mehmet Bir Cihan Fatihi” dizisinde sular bir türlü durulmuyor. Daha önce yönetmen değişikliğine gidilmiş ve çekimleri tamamlanan 1. bölüm tamamen çöpe atılmıştı. 1. bölümün toplam maliyeti ise 1 milyon TL nin üzerinde olduğu konuşmuştu. Peki ne oluyor da bunca zaman beklenen dizide sular bir türlü durulmuyor. Diziden sürekli birileri ayrılıyor ve yerine yenileri geliyor. Peki diziden son giden oyuncular ve yeni katılan oyuncular kimler. Hepsi haberimizde…

Başrolünde Kenan İmirzalıoğlu’nun yer aldığı proje senaryo ekibi, yönetmen hatta dekor değişikliklerine rağmen bir türlü başlayamadı. Bu durum üzerine diğer oyuncuların da huzursuz olduğu ve diziden kopma aşamasına gelindiği öğrenildi.

Selin Demiratar da “Mehmed: Bir Cihan Fatihi” Dizisinden Ayrıldı!

Daha önce kadroda yer aldığı söylenen Metin Akpınar, Altan Erkekli, Avni Yalçın ve son olarak Seda Bakan’ın ardından dizinin bir diğer kadın başrol oyuncusu olan Selin Demiratar da projeden kendi isteğiyle ayrıldı.

Durum böyleyken dizide Fatih karakterini canlandıracak olan Kenan İmirzalıoğlu’nun da moral motivasyonunun düştüğü haberler arasında yer aldı. Ünlü oyuncunun çekimler sırasında bir hayli gergin ve sinirli olduğu öğrenildi. Beğenilmeyen bölümleri tekrardan çekmek zorunda kalan oyuncunun enerjisinin düştüğü belirtildi. Peki diziye kimler dahil oldu?

Dizide ayrılan ünlülerin ardı arkası kesilmezken onların yerine yeni isimlerde gelmeye devam ediyor. Bu sezon 2. sezonu yayınlanan ve 2 bölüm sonra final yapacak Fi dizisinde Bilge karakterini canladıran Büşra Develi dizi kadrosuna dahil edildi. Bakalım dizi bütün bu olumsuzlara rağmen yayınlanacak mı? Daha önce şubat ayı başında ekranlarda olacağı söylenilen dizinin şubat ayında yayınlanmasının zor olduğu görülüyor.

Bakalım yılan hikayesine dönen Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisinin akıbeti ne olacak ?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*