Siyah Beyaz Aşk 12 Şubat Fragmanı Siyah Beyaz Aşk 17. bölüm Özeti

Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk her gecen gün yeni bir heyecan ile izleyici karşısına geçiyor. Siyah Beyaz Aşk dizisinin 17.bölümü 12 şubatta izleyici karşısına çıkacak. Ferhat ve Aslının boşanma olayında neler yaşanacak? Abidin ve Gülsüm evlenecek mi?  Bunlar ve çok daha fazlası haberimizde.

Gülsüm abisi Ferhat’ın gerçekleri öğrenmesinden dolayı çok üzgündür canına kıymak istemiştir .Fakat onu Abidin kurtarmıştır. Bu durum Abidin ve Gülsüm arasında yeni bir aşkın filizlenmesine neden olmuştur. Kamil’in annesinin Gülsüm olduğu ortaya çıktıktan sonra Abidin’den sürpriz bir karar gelmiştir.Abidin Gülsüm’e aşık olmuş ve onunla evlenmek istemiştir. Abidin ve Gülsüm ne zaman evlenecek?

Bu durumu herkesten önce Ferhat’a anlatan Abidin ilk başta Ferhat ın sert tavrı ile karşılaşmıştır. Ferhat ile yüzleşen Abidin, Gülsüm ile evlenmek istediğini dile getirir. Ailenin gündemine bomba gibi düşen bu haber, herkesin büyük bir şaşkınlık yaşamasına sebep olur. Abidin annesi Handan Hanımın sert  tepkisiyle karşılaşacak Ferhat’ın ise desteğini alacaktır. Abidin tüm yaşadıklarına rağmen aşkına sahip çıkacaktır.

Abidin ‘in aşkına bu denli sahip çıkması Aslıyı’da harekete geçirecektir. Aslı gün geçtikçe Ferhat’a daha çok bağlanmaktadır. Aslı  Ferhat’ın ondan kaçmasından ve duygularını kalbine gömmesinden rahatsızdır. Ferhat ‘ın tutarsız tavırları Aslıyı fazlasıyla üzecektir. Ferhat’ın boşanmak istemesi Aslıyı çok büyük üzüntüye uğratmıştır. Bu durum Ferhat’ı da derinden etkileyecektir. Fakat Ferhat Aslıyı sevmekten asla vazgeçmeyecektir. Azad babanın Ferhat’a verdiği öğütler Ferhat’ın tekrar düşünmesine sebep olacaktır.Aslıdan ayrı kalmayı başaramayan Ferhat Aslıyı  asla bırakmayacaktır.Ferhat ‘ın boşanma kararından sonra sessizliğini koruyan Aslı ilk kez Duygularını dile getirir. Bu durum Ferhat ‘ın duygularını bir kez daha yüceltir.

Siyah Beyaz Aşk 12 Şubat Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*