Hıçkırık Dizisi Kenan’ın Kardeşi Kim? Kenan Melek’in Abisi mi? Hıçkırık Kenan’ın Kardeşi Ortaya Çıkıyor.

Kanal D ekranlarına yayınlanan Hıçkırık dizisi heyecanlı bir şekilde devam ediyor. Bu hafta enteresan işlerin olduğu dizide büyük bir olay daha oldu. Bakalım Bu olay diziyi ve Kenan ile Nalan aşkını nasıl etkileyecek? Kenan bilindiği gibi Azmi Bey tarafından daha çok küçükken evlatlık alınmış ve konağa getirilmişti. Ancak Kenan’ın ve kimsenin beklemediği bir gelişme yaşandı 2 şubatta yayınlanan 25. bölümde. Peki bu gelişmeler soncunda neler olacak?

Kenan’ın babası bir deniz kazasında hayatını kaybetmiş annesi ise hastalığı yüzünden ölmüştür. Kenan annesi öldüğünde çok küçük olduğu için ona yarımcı olamamış ve bunun acısını hala içinde taşımaktadır. Kenan bu yüzden kendinde sorumluluk hissetmektedir. Kenan sadece hayatta kendisinden başka hayatta kimsenin kalmadığını bilmektedir. Ancak durum öyle değildir. Kenan’ın hiç bilmediği bir aile ferdi mi var? 

Melek Kenan’ın Kardeşi Mi?

Dizinin 2 şubat cuma günü yayınlanan 25. bölümünde Ankara’da geçen bir sahne yer aldı. Bir kadın kendisinin halası olarak Hatice(Nur Saçbüker Otan) tanıttığı Melek(Berna Üçkaleler) isimli bir kıza, annesi ve babasının öldüğünü ancak hayatta bir abisi olduğunu söyler. Melek kimdir? Tıklayınız Abisinin ise nerede olduğunu bilmediğini söyler. Melek duydukları karşısında adeta şok yaşar. Melek bugüne kadar kimsesiz olarak büyümüş, eşi tarafından sürekli şiddet gören bir kızdır. Melek bu duyduklarına içten içe sevinse de halasına bugüne kadar neredeydin diye sitem eder. Ankara’da gecekondu semtinde yaşayan Melek eve dönüşte eşinden yine dayak yemiştir. Melek İstanbul’a abisini bulmaya nasıl gidecektir. Zira kocası onun dışarı kapının önüne bile çıkmasına izin vermemektedir. Melek abisini bulmak için ne yapacak? Peki Dizide Melek karakterini canlandıracak

Melek ve halası birlikte Melek’in abisini aramak için İstanbul’a gelecekler. Melek’in halasının anlattığı hikaye ise Kenan’ın hikayesinin aynısıdır. Yani Melek Kenan’ın kardeşidir. Melek hayatta yalnız değildir artık. Kenan da öyle. Abisini aramak üzere İstanbul’a gelen ikili ilk olarak balıkçı Kutsi’nin yanına gelecekler. Balıkçı Kutsi bütün olayları bilmektedir. Belki Azmi Bey ile arasındaki sırda budur. Kim bilir? Peki Kenan bir kardeşi olduğunu öğrenenince ne yapacak nasıl davranacaktır?

Kenan’da hayatta yalnız olduğunu bilmektedir. Melek’i karşısında gören Kenan büyük bir şok yaşayacaktır. Melek Ankara’da yaşayan ve sürekli eşinden şiddet gören bir kızdır. Ancak hemen kabullenmeyecektir durumu biraz araştıracaktır. Ancak araştırmaları sonucunda Melek’in kendi öz kız kardeşi olduğunu öğrenecektir. Ancak başka bir sorun daha vardır. Kenan şimdilik göz altındadır ve henüz aklanıp çıkamamıştır. Kenan böyle bir durumdayken Melek’in ortaya çıkması ne gibi sorunlar oluşturacaktır?  Bundan sonrasında ne olacağı hakkında yorum yapmak biraz güç. Dizinin ilerleyen bölümlerinde hep beraber göreceğiz. Peki dizide Melek karakterini canladıracak oyuncu kimdir. Melek (Berna Üçkaleler) özgeçmisi, oynadığı diziler ve filmler. Haberimiz için buraya tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*