Hıçkırık Melek Kimdir? Kenan’ın Kardeşi Melek Kimdir? Hıçkırık Dizisi Dahil olan Oyuncular Kimler?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve son bölümleriyle heyecanın zirveye çıktığı dizide çok önemli gelişmeler oldu. Kenan karakolda göz altında iken Ankara’da varlığını hiç bilmediği bir kardeşi ortaya çıkmıştı. Peki Kenan’ın kız kardeşi rolünde karşımıza çıkacak ve Melek rolünü canlandıracak olan Berna Üçkaleler ve Kenan’ın halası Hatice rolünü canlandıracak olan Nur Saçbüken Otar kimdir?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hıçkırık dizisine 25. bölümde 2 yeni oyuncu dahil oldu. Dizide Barış Arda Hacıoğlu’nun canlandırdığı Kenan karakterinin hiç bilmediği bir kız kardeşi ortaya çıktı. Haber detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hıçkırık Dizisi Yeni Katılan Oyuncular:

Berna Üçkaleler Kimdir

Berna Üçkaleler, 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Celal Bayar Ünivesitesi Spor Akademisi’nde tamamladıktan sonra; 3 Mota Oyunculuk Akademisi ve Craft Oyunculuk Atölyesi’nde eğitimler almıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise, 2014 yılında Kardeş Payı dizisinin kadrosuna dahil olarak yaşamış; daha sonra Kaçak Gelinler ve Paramparça dizilerinde rol almıştır. .  Trt ekranlarında yayınlanan; başrolü Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın paylaştığı Adını Sen Koy dizisinin kadrosunda yer almakta ve Leyla karakterini canlandırmıştır. Berna Üçkaleler; Berzah Cin Alemi ve Recep İvedik 4 filmlerinde rol alarak sinema dünyasına da adım atmıştır.

Nur Saçbüker Kimdir

Nur Saçbüken Otar 27 Ocak 1980 İstanbul doğumludur. Türk tiyatro oyuncusu, seslendirme sanatçılığı yapmaktadır. 1986 yılında Şehir Tiyatroları kadrosuna giren Saçbüker, bu kurumda oyunculuk ve asistanlık yapmaktadır. Umut Hep Vardı adlı filmde de rol alan sanatçı, ayrıca seslendirme yapmaktadır. Nur Saçbüker, Şehir Tiyatroları’nın Tiyatro Araştırma Laboratuvarı’nda koordinasyon sorumlusu olup, özel bir ajansta cast yönetmenliği ve eğitmenlik yapmaktadır. Son olarak Adını Sen Koy adlı dizide rol almıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*