Hıçkırık 5 Şubat Fragmanı 26. Bölüm Özeti. Kenan Hapisten Çıkacak mı?

Hıçkırık dizisi 26. yeni bölümü ile 5 şubat pazartesi günü ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor. Başladığı ilk haftalarda çok durağan diye eleştiriler alan dizide 4. hafta büyük heyecan yaratmayı başardı. İmkansız olarak gösterilen Kenan ve Nalan aşkı artık herkes tarafından biliniyor. Ancak genç çiftimiz herşeye ve bütün zorluklara rağmen birbirinin elini sımsıkı tutuyor. Bakalım 5 şubatta yayınlanacak yeni bölümde neler olacak?

Kenan İlhami’nin hain planı ile Seda’nın öldürülmesi olayında ilk şüpheli olarak polisler tarafından evden alınmıştı. İlhami kendi yaptığı bir suçu polisleri arayarak Kenan’ın yaptığını ihbar etmişti. Kenan ise ne olduğunu anlamadan polisler tarafından apar topar tüm herkesin önünde alınarak karakola götürülmüştü. Azmi Bey Kenan ile tartışsa da onun arkasında durmuş ve polislere bir yanlışlık olduğunu anlatmaya çalışmıştı. Yani Azmi Bey’in sorunu Kenan ile değil. Balıkçı Kutsi ile aralarında sır olan ve kimsenin bilmediği bir sebeple Kenen ve Nalan aşkına karşı çıkıyor. Peki Hıçkırık 5 şubat 26. bölümde neler olacak?

Hıçkırık 5 Şubatta Neler Olacak 26. Bölüm Özeti

Dizinin bu bölümünde Nalan adeta yıkılır. Zira Kenan hiç alakası bile olmadığı bir sebepten ötürü karakolda tutulmaktadır. Nalan ise onun yokluğunda onun odasında eşyalarına bakarak teselli aramaktadır. Kenen ifadesinde birşeyle alakası olmadığını söylese de şirketten bir anda istifa etmesi dikkatleri üzerine çekmesine neden olur. Polisler sorgusunda bu durumu koz olarak kullanırlar. Gerçek ise bambaşkadır. Kenan Nalan ile aşkını yaşamak ve Azmi Bey’e olan kızgınlığı yüzünden istifa etmiştir. Bakalım Kenan kendini polislere nasıl inandıracaktır?

İlhami kötü bir adam ancak bu kadarını yapabileceği kimsenin aklına gelmemişti. İlhami eski sevgilisi Seda’yı bir ormanda öldürmüş ve oraya da gömmüştü. Seda’nın ailesi durumdan şüphelenerek polise başvurmuştu. Aslında Seda’nın ailesinin ilk şüphelendiği kişi İlhami olmuştu. Ailesi Seda’yı ona sorunca İlhami de vakit kaybetmeden bu işten sıyrılmak için birini ihbar etmesi gerektiğini düşündü. Bunun üzerine bir taşla iki kuş, hatta üç kuş vurma düşüncesine kapılan İlhami için en doğru kişi Kenan olmuş oldu. Su sayede hem Kenan’dan, hem Seda’nın katil zanlısı olmaktan kurtulacak hem de Nalan ona kalacaktı. Ancak bu planı başarılı olmayacaktır İlhami’nin.

Aslı ise Nalan’ın etrafındadır sürekli. Kenan’dan beklediği karşılığı alamayan Aslı şimdi de Nalan’a sarmıştır. Bu duruma sevinen Aslı Nalan’ı kendisinden iyice soğutmuştur. Ancak Aslı yine de Kenan’dan vazgeçmez. Perihan ile kirli planlarına devam ederler. Perihan’ın ise uğraşması gereken  bir çok iş vardır. Bir taraftan konağa dadanan Gonca, bir taraftan da oğlu Engin’in Hayat’a olan  ilginin farkına varmış ve onları engellemeye çalışmaktadır.

Hıçkırık 5 Şubat 26. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*