Beni Bırakma 5 Şubat Fragmanı 21. Bölüm Özeti. Emre Ve Zeynep Evlenecek mi?

Beni Bırakma da heyecan zirvede. Zeynep’e atılan iftiranın ağına düşen Arzu, Emre Zeynep’in birlikte olmasına kesinlikle izin vermeyeceğini söyler. Arzu oğlu ile arasını tam düzeltmişken bu seferde Zeynep’in kötü kadın olduğunu düşünen Arzu bu durumu öncelikle Emre’ye sonrasında evdekilere nasıl söyleyeceğini düşünür. Diğer taraftan Tarık’a sürpriz hazırlayan Meltem büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaktır. Beni Bırakma 21. bölüm 5 şubat pazartesi ekranlarda olacak. 21. Bölümü anlatmadan önce bu hafta neler olduğuna bir göz atalım.

Arzu Esin’in kirli planına inanmıştır. Esin’in ilmek ilmek işlediği Zeynep’in kötü kız olarak gösterilmesi planı işe yaramıştır. Arzu Zeynep ve Emre’nin arasına girecektir. Ancak bu durum ailesinin temellerini kökünden sarsacaktır. Arzu bunu Emre’ye nasıl söyleyecektir. Seher hala Zeynep’ inanmış ve araları açık olan Emre ve Zeynep’i yeniden barıştırmıştı. Emre ise farklı bir işin peşindedir. Emre Zeynep’ evlenme teklifi etmenin hazırlığı içindedir. Emre çok güzel bir yüzük ve çiçek almıştır. Arzu ise onunla konuşmaya gelirken Emre’nin hazırladığı sürprizde gitmek üzere olan Zeynep’i bir arabaya binerken görecek ve herşeyi yanlış anlamıştır.

Arzu Zeynep’i takip ederek başka bir adamın yanına gittiğini düşünürken Zeynep Emre’nin yanına doğru gitmektedir. Arzu bir anda Emre ve Zeynep’i görmüştür ve Emre Zeynep’ e evlenme teklifi etmek üzeredir. Arzu bu evlenmeye engel olmak için elinden geleni yapacaktır. Ayrıca bütün bunlardan bağımsız olarak Cansu’nun babası Vedat ile Zeynep’in annesi Hülya’nın daha evvelden tanıştıklarına hatta aralarında birşeyler geçtiğine şahit olmuştuk. Vedat ve Hülya önceden sevgililer  miydi?

Sıla’nın köyünden dönen Tarık Sıla’yı Ankara’ya getirdiği sırada Meltem onu arayarak şirkete gelmesini söylemişti. Meltem’in kendisi için hazırladığı sürprize büyük bir tepki veren Tarık Meltem’e sinirlenmişti. Bunun üzerine Meltem Tarık’a konuşmak istediğini söylemiş ve Tarık’ta onu bir kafeye çağırmıştı. Sıla’yı bırakıp şirkete dönerken Sıla Bekir’in Tarık’ı takip ettiğini görmüş ve oda Bekir’in peşine takılmıştır. Meltem ile kafenin önünde ilk defa karşı karşıya gelen ikili birbirini görecek midir? Tarık Meltem ve Sıla’yı karşılaştırmamak için ne yapacaktır. Şimdi gelelim 5 şubatta neler olacağına?

Beni Bırakma 5 Şubat 21. Bölüm Özeti

Emre Zeynep’ e evlenme teklifi etmiştir. Zeynep ise bu duruma çok mutlu olacaktır ancak henüz erken olduğunu kendisinin okulunun olduğunu söyleyecektir. Arzu ise olanı biten bir köşede izleyecektir. Oğlu Zeynep’e giderek bağlanan Arzu gerçek zannettiği Zeynep’in kötü kadın olduğunu Emre’ye nasıl söyleyeceğini düşünür. Emre ise Zeynep’in böyle biri olduğuna ihtimal dahi vermez. Arzu durumu Seher haladan saklamak istese de Seher bir şekilde bu durumu öğrenecek ve o da devreye girecektir.

Tarık’ın Meltem ile buluştuğu kafeye Sıla ve Bekir de gelmişti. Ancak Tarık bir yolunu bulup Meltem Sıla ve Bekir’i görmeden onları oradan gönderecektir. Bekir onları Sıla’nın kaldığı otelin önünde tekrar görecektir. Silahını çıkarak ve ateş edecektir Tarık’a. Ancak merak etmeyin Bekir yine Tarık’a bir şey olmayacaktır.

Beni Bırakmanın 21. bölüm fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*