Hıçkırık 2 Şubat Fragmanı 25. Bölüm Özeti? Kenan ve Nalan Evlenecekler Mi?

Hıçkırık dizisi bu bölümü ile 5. haftasını geride bırakıyor. İşler heyecanlanmaya başladı dizide. Azmi Bey’e aşkını itiraf eden Nalan beklemediği bir tepki almış ve babasından ilk defa bir tokat yemişti. Bunun üzerine sinir krizleri geçiren Nalan bir tarafta, kalbine yeni düşmek üzere olan Azmi ise bir taraftadır. Vesime ise bir Azmi Bey’in bir Nalan’ın yanındadır. Azmi Bey Kenen ve Nalan meselesini duyunca çok değişmiştir. Azmi Bey şimdi ne yapacaktır? Kenan’ı bekleyen durum nedir?

İlhami Nalan ile birlikte bütün sıkıntıları geride bırakarak aşklarının keyfini de çıkarırlar. Kenan Nalan’a yine çok güzel bir sürpriz hazırlamıştır. Ona sahilde çok güzel bir masa hazırlamış ve birlikte yemek yiyeceklerdir. Kenan bu yemekte Nalan’ yüzük takacaktır. Nalan’ın mutluluğu gözünden okunmaktadır. Ancak Kenan ve Nalan’ın evlenmesi için henüz erkendir. Kenan Nalan’ a evlenme teklifi etmiştir ve mutludurlar. Ancak bu mutlulukları uzun sürmeyecektir.?

Azmi Bey’den ilk darbeyi yiyen Kenan ve Nalan birbirlerine sıkı sıkıya kenetlenirler. Birlikteliklerini herkese açıklamak üzere konağa gelirler. Valizler toplanmıştır. Onları el ele gören başta Azmi olmak üzere büyük şok yaşıyorlar. Azmi Bey artık Vesime’ye ve Nalan’a çok sert davranmaktadır. Azmi’nin neredeyse yüreğine iniyordu. Kenan ve Nalan herkese herşeye karşı birbirlerine olan aşklarını yaşamak isterler. Onları evde elele gören ev ahalisi başta olmak üzere herkes çok şaşkındır. Ancak Kenan ve Nalan aşklarında kararlıdır ve geri adım atmazlar. Kenan da şirketten istifa etmiştir. Ancak beklenmedik bir gelişme yaşanacaktır. Bu ise en çok Perihan’ın işine yaramıştır. Ancak seyirciyi bekleyen büyük bir sürpriz vardır. Peki bu ne mi?

Evde Kenan ve Nalan birlikteliklerini açıklamasının ardından büyük bir olay yaşanacaktır. Tam evden ayılmak üzere oldukları bir zamanda eve gelen polisler büyük bir şaşkınlık yaratacaklardır. Eve gelen polisler Kenan’ın kim olduğunu sorarlar. Kenan’ı tutuklayacaklarını söyleyen polisler onu alarak giderler. Nalan bir kez daha üzülmüştür. Peki Kenan niçin polisler tarafından alınmıştır?

İlhami’nin kirli oyunları yüzünden Seda’nın ölümünden sorumlu olarak Kenan evden alınacaktır. Kenan karakola götürülerek sorgulanacak.  Ya da bu yine İlhami’nin bir oyunu olacak. Bu işten en karlı ise Perihan çıkacaktır. Azmi Bey’in aklına girerek sürekli ona ben sana demiştim tarzında konuşacaktır. İlhami’ye de gün doğmuştur. Nalan ona kalmıştır. Ancak Nalan da artık ona karşı olan tavrını değiştirecek ve mesafeli davranacaktır. Kenan ne zaman çıkacaktır?

Perihan ise, İlhami’yi her fırsatta Kenan’a karşı doldurmaya devam ediyor. Kenan’ın konaktaki itibarının düşmesi ile İlhami’ye alanın açıldığını haber veriyor. Oğlu Engin’e gün doğan Perihan’dan iyisi yoktur. Şirket patronluğu da konakta ona Engin’e kalmıştır zira.

Hayat ise daha yaşadığı olayın şaşkınlığını üzerinden atamamıştır. Babası tarafından borçlu olduğu kişiyle zorla evlendirilmek istenmiş son anda engin yetişerek onu kurtarmıştı. Baştan beri dediğim gibi Engin’i bu hayatta değiştirecek bir insan varsa ona Hayat olacaktır. Engin giderek Hayat’a bağlanmaktadır. Hayat’ın ne kadar iyi kalpli bir kız olduğunu anlayan Engin onun etrafından ayrılmaz. Gonca ise sürekli konağa giderek onun ve Perihan’ın keyfini kaçırmaya devam eder. Gonca’nın amacı büyüktür. Konağa hanım olmanın derdindedir. Bakalım Hayat ve Engin arasında ne gibi gelişmeler olacaktır?

Hıçkırık 2 Şubat 25. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*