Beni Bırakma 2 Şubat Fragmanı 20. Bölüm Özeti. Arzu Zeynep’in Yeliz’le Olan Fotoğrafını Görüyor!

Atv ekranlarında yayınlanan ve bu bölümü ile 1. ayını geride bırakan Beni Bırakma dizisinde oyuncuların moralleri yerinde. Zira rakiplerine oranla reytinglerde üst sıralarda yer alan dizinin 20. bölümü 2 Şubat Cuma günü ekranlarda olacak. Arzu Zeynep ve Emre’nin arasına yeniden girecek mi? Meltem Tarık ve Sıla’yı yakalayacak mı?

Beni Bırakma dizisinin 20. bölümü 2 şubat cuma günü ekranlarda olacak. Yeliz ile konuşan Arzu Zeynep hakkında bilgi almak istemiş ancak Yeliz gizemli cevaplar ile Arzu’nun aklını karıştırmayı başarmıştı. Arzu Akabinde Esin’i aramış ve buluşmak istemişti. Esin ise hemen soluğu onun yanında almıştır.  Seher hala Emre’nin halinden şüphelenmiş ve onunla Zeynep hakkında konuşmuştu. Zeynep’in kalbinin ne kadar temiz bir kız olduğunu anlayan Seher hala Emre ve Zeynep’e çok güzel bir sürpriz hazırlamış ve aralarındaki buzun erimesini sağlamıştı. Zeynep ve Emre arasında ne gibi gelişmeler olacaktır.

Tarık ise Sıla’yı köyüne götürmüş ve cümle aleme evliliklerini göstermişti. Geceyi de birlikte köyde geçiren ikili aynı odada fakat farklı yataklarda uyumuşlardı. Gecenin sabahında ise Terık ve Sıla bir kez daha yakınlaşma yaşanmıştı. Gelelim şimdi 2 şubat 20. bölümde neler olacağına?

Beni Bırakma 20. Bölüm Özeti

Seher hala Emre ve Zeynep’in arasını düzeltme çabasında başarılı olacaktır. Zeynep’in iyi bir kız olduğuna kanaat getiren Seher onlara gücenecektir. Arzu ise Yeliz’den öğrendiği bilgilerin peşindedir. Arzu Zeynep’in ipliğini pazara çıkarmanın peşine düşmüşken tam tersi onlara güvenen Seher hala karşı karşıya gelebilirler. Arzu Zeynep’ ne kadar haksızlık ettiğinin farkında değildir. Esin’in planını tıkır tıkır işleyip son aşamasında gelmiştir. Esin Yeliz ile beraber yükledikleri fotoğrafı ve internet sitesini Arzu’ya göstermiştir. Arzu neye uğradığını şaşırır. Ancak merak etmeyin. Zeynep bu iftiradan biraz geçte olsa kurtulacaktır. Bu bölümde oğlu ile birkez daha karşı karşıya gelirler. Ancak Emre Zeynep’ten emindir ve onun elini bırakmaya niyeti yoktur.

Tarık Sıla ile vakit geçirmeye devam ederler. Sıla’nın köyde başının önüne eğilmesinin önüne geçmiştir. Sıla’nın Tarık’a olan hayranlığı giderek artmaktadır. Bekir ise Tarık ve Sıla’ya huzur vermemeye devam eder. Tarık’tan yediği dayaklar az gelmektedir anlaşılan. Ancak Bekir bu sefer daha farklı bir şey deneyecektir. Sıla Tarık’tan habersiz sürpriz bir karara imza atacaktır. Ancak bunun  bölüm yayınlanınca göreceğiz. Meltem ise Tarık’a hazırladığı sürprizden dolayı bir kez daha hayal kırıklığına uğrayacaktır. Tarık’ın haberi olmadan yapılan sürprize sinirlenecek ve böyle şeylerden hoşlanmadığını söyleyecek. Bu duruma sinirlenen ve kendisini iyice ihmal eden Tarık’a sinirlenen Meltem arasında tartışma yaşanacaktır. Meltem artık Tarık’ın bu gizemli hallerinden ve sürekli ortadan kaybolmasından bıkmıştır.

Beni Bırakma 2 Şubat 20. Bölüm Fragmanı

Arkadaşlar dizinin fragmanları ne yazıkki çok geç yayınlanıyor. Bizde sizlere bu nedenle ulaştıramıyoruz. Ancak yayınlandığında hemen burada bulabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*