Hıçkırık 1 Şubat Fragmanı 24. Bölüm Özeti. Hıçkırık 1 Şubatta Neler Olacak?

Kanal D ekranlarında yayınlanan günlük dizi Hıçkırık’ın 24. bölümü 1 şubatta seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Azmi’nin kızı Nalan ile manevi oğlu dediği Kenan’ın ilişkisine neden onay vermemektedir? Nalan babasını karşısına alarak Kenan’ın yanında duracak ve aşkına sahip çıkacak. Kenan ise tekrar gitmeyi kafasına koyacak mı? Detaylar haberimizde

Hıçkırık dizinin 24. bölümü 1 şubatta Kanal D ekranlarında olacak. Azmi Bey Kenan ve Nalan ilişkisine onay vermiyor. Azmi Bey’in bu tavrına anlam veremiyor izleyiciler. Kenan’a herşeyini emanet edecek kadar güvenen Azmi Bey niye Nalan ile Kenan’ın birlikte olmasına izin vermemektedir. Azmi bu birlikteliğe neden onay vermemektedir? Bu konu hakkında yazdığımız bir tahmin yazımız vardır. Habere ulaşmak için buraya tıklayınız.

Azmi Bey Nalan’ a Kenan ile birlikte olamayacağını söyleyecek. Nalan ise babasına anlam veremeyecek ve ona karşı çıkacak. Kenan’ a olan aşkını itiraf edecek. Zaten yakın bir zamanda kalbinden rahatsızlanan ve hala kendine gelemeyen Azmi Bey Nalan’ın kendisine karşı çıkışından sonra fenalaşacaktır. Nalan’dan böyle bir tepki beklememektedir çünkü. Nalan hayatında ilk defa babasına bu kadar yüksek sesle konuşmuş ve dediklerini kabul etmemiştir. Azmi Bey Nalan ile yaşadığı krizden sonra Vesime ile konuşacaktır. Vesime Nalan ve Kenan aşkını desteklemektedir. Ancak dikkat çekici bir tavrı vardır. Daha önce sizlere Hayat’ın Vesime’nin kızı olduğunu iletmiştik. Bu haber içinde buraya tıklayınız. 

Kenan Azmi Bey ile Nalan konusunda ters düşmüştür. Azmi Bey’e belki de ilk defa bu kadar sert çıkışmıştır. Azmi Bey ise onu biraz aşağılamış ve ona haddini bilmesini söylemiştir. Kenan ise bunun üzerine bu aşkın imkansız olduğunu düşünmüş ve tekrar gitmeye karar vermiştir. Ancak bu sefer Nalan’da onunla gelmek istemektedir. Kenan ve Nalan el ele tutuşur ve Azmi Bey’in karşısına çıkarlar. İkisi de aşklarının peşinden gitmeyi düşünürler.

Azmi Bey böyle bir durumu beklememektedir. Bunun üzerine Azmi Bey’in kalbi yeniden tekleyecektir. Azmi Bey adeta şok olmuştur. Kızı da Kenan da ona karşı ilk defa bu kadar sert davranmışlardır. Azmi Bey şimdi ne yapacaktır?

Perihan tüm bu olanlar karşısında Azmi Bey’in yanında yer alır ancak alttan alttan onun Kenan ve Nalan’a iyice bilenmesi için uğraşır. İlhami’nin ise başı ciddi olarak belaya girer. Seda’nın ölümünden sonra uykuları kaçan İlhami artık daha da kötü duruma gelecektir. Polisler İlhami’nin peşindedir. Bakalım İlhami bu durumdan nasıl çıkacak?

Gonca Engin’in peşini bırakmaz. Adeta ona yapışmıştır ve sürekli olarak ondan birşeyler istemektedir. Ancak Engin ona bakış açısını zaten önceden belirtmişti. Gonca’yı sadece bir arkadaş olarak görüyor Engin. Ancak Gonca bu durumu kendine yediremiyor ve onun peşinden ayrılmıyor. Engin’in aklında ise sadece Hayat var.  Burhan’ın, Hayat’ı evlendirmek istediği Osman’ın karşısına Engin çıkar. Hayat’ın sözlüsü olarak kendisini tanıtır.

Hıçkırık 1 Şubat 24. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*