Beni Bırakma 1 Şubat Fragmanı 19. Bölüm Özeti. Beni Bırakma 1 Şubatta Neler Olacak?

Beni Bırakma 24. bölümü ile 1 şubatta ekranlarda olacak. Zeynep ve Emre’yi kabus dolu günler beklemektedir. Yeliz’in yardımı ile planını tıkır tıkır işleten Esin onlara bir türlü huzur vermemektedir. Cansu Emre’nin peşinden ayrılmaz ve gözünün önünde olmaya devam eder. Arzu Yeliz’in nasıl bir kadın olduğunu anlamıştır. Bakalım Zeynep kendisini nasıl inandıracaktır?

Emre ve Zeynep birbirlerine olan sevgilerini gizlemeden aşlarını yaşarlar. Birlikte çok mutlu olan çift annelerinin de yardımıyla biraz olsun nefes alabilmişlerdir. Ancak Esin’in planı sayesinde Arzu Zeynep hakkında olumsuz düşüncelere kapılmıştır bile. Esin de onu sürekli Arzu’nun kafa karışıklığını körüklemektedir. Arzu Cansu’ya da hala kızgındır. Çünkü Arzu Zeynep’i hayatlarına sokan kız olarak Cansu’yu görmektedir. Zeynep ise başına geleceklerden habersizdir. Emre ile mutlu bir gelecek hayal etmektedir. Bakalım Zeynep bu durumdan nasıl çıkacaktır?

Zeynep ile Emre eve dönerken ev sahibi ile karşılaşmışlar ve ev kirasını istemişti Zeynep’ten. Emre ise hemen parayı vermek istemiş ancak Zeynep buna müdahale etmişti. Zira Arzu’nun gözünde tekrar paragöz bir kız olarak görünmek istemiyordu. Ancak Emre onu dinlemeyerek kirasını ev sahibine göndermişti. Bunu da Cansu duymuştu. Bu konuda Cansu’nun kurcalaması ile Arzu’nun kulağına kadar gidecektir.

Sıla köyüne dönmeye karar vermiş ve Tarık onu engellemişti. Tarık onu anne ve babasının yanına götürmüştür. Tarık Sıla ile evliliğinden ailesinin şüphelenmemesi için yüzük almıştı. Tarık Sıla’ya yavaş yavaş ısınmaktadır. Sıla ise evliliğinin ne kadar iyi gittiğini ailesi ile paylaştı. Sonraki bölümde Sıla’nın ailesi onları görmeye Ankara’ya gelecektir. Bu durumda Tarık’ın ne yapacağı ise merak konusu olmuştur.

Meltem Tarık’tan habersiz olarak İspanya tatili ayarlamaktadır. Tarık’a sürpriz yapmak peşindedir. Ancak Meltem’in sandığının aksine Tarık bundan memnun olmayacaktır. Çünkü burada Sıla’yı yalnız bırakıp tatile gidemez. Meltem’e bu konu yüzünden çıkışacak Tarık ve Meltem’in yine hevesi kursağında kalacak. Meltem den giderek uzaklaşan Tarık artık Meltem’in radarına girecek. Meltem onu takip edecek. Sıla ise Tarık’tan habersiz onun yanına gelecek. acaba Meltem ve Sıla karşılaşacak mı? Sıla Tarık’ın bir nişanlısı olduğunu öğrenenince ne yapacak. Tüm bunları 19. bölümde hep birlikte göreceğiz.

Beni Bırakma 1 Şubat 24. Bölüm Fragmanı

Dizinin fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Yayınlandığında buradan takip edebilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*