Siyah Beyaz Aşk 5 Şubat Fragmanı? Sıyah Beyaz aşk 16.bölüm özeti

Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisinde heyecan dorukta. Kardeşi Gülsüm’ün herkeslerden sakladığı çocuğun ondan olduğu anlaşıldı. Ferhat bunu öğrenince eline silahı aldı ve kardeşi Gülsüm’ün kapsına dayandı. Onu kurtaran ise Abidin oldu. Peki Ferhat gerçekten Gülsüm’ü gerçekten anladı mı yoksa bu bölümde tekrar Gülsüm’den bunun hesabını soracak mı? Bütün detaylar haberimizde…

29 Ocakta yayınlanan 15. bölümde olaylar iyice karıştı. İdil ve Namık’ın evlenmesini hazmedemeyen Yeter Namık’ı vurdu. Bu olay sonrasında ne yapacağını bilemeyen Yeter çıkış yolunu Aslı’da buldu. Namık Bey’i vuran Yeter olanı bitini Aslı’ya söyledi. Yeter’in sevdiği adamı vurmasından sonra İdil ise sanki misilleme yapar gibi Gülsüm’ün sırrını Ferhat’a söylemek istemiş ancak başaramamıştı. Ferhat ise teyzesinden bu durumu öğrenmişti. Bakalım 5 şubat 16. bölümde neler olacak?
Abidin Gülsüm’e sahip çıktı. Ferhat ise Cem ve Aslı’nın konuşmasını duydu ve ayrılmaya karar verdi. Ferhat boşanmak istediğini söyledi ama Aslı Ferhat’ı bırakmak istemedi. Ferhat ve Aslı Yeteri korumak için Ayhan’dan yardım istediler ve evine gittiler ama Azad delilleri çoktan yok etmişti. Yeter, Namık’ı vurduğunu Aslı’ya itiraf etti. İkisinin arasındaki bu tehlikeli sır, İdil’in Ferhat’a gerçekleri söylemesiyle son buldu.

Aslı Hamile Olabilir mi?

Geçtiğimiz bölümde  bebeğin Gülsüm ‘ün olduğunu öğrenen Ferhat bu durum için Aslı’yı suçlayacak. Cem komiserin Aslıyı sıkıştırdığını duyan Ferhat artık Aslıya daha fazla zarar vermemek için Aslıdan ayrılmak istediğini söyleyecek. Fakat Aslı her geçen gün Ferhat’a daha fazla bağlanmıştır ve ondan ayrılmak istemeyecektir. İşte tam bu olayların olduğu sırada Aslı hamile olduğunu öğrenecek. Peki Aslı ile Ferhat boşanacak mı.Aslı hamile olduğunu Ferhat’a söyleyecek mi? İşte merak edilen tüm bu sorular 16.bölümde cevap bulacak.
Necdet bebeğin, Gülsüm’ün olduğu ortaya çıkınca Gülsüm kendini öldürmeye kalkacak Bu durum Abidin ve Gülsüm ün daha da yakınlaşmasına sebep olacak. Gülsüm’ü son anda kurtaran Abidin, onu Ferhat’ın gazabından koruyabilecek mi?

Ferhat her geçen gün karanlığının, sevgisizliğinin daha çok farkına varırken Aslı, Ferhat’ı bırakmamaya kararlı. Ferhat, Aslı’yı kendisinden uzak tutamazken Aslı, Ferhat’ın onu korumak için seçtiği yolu duyunca ne yapacak?

Siyah Beyaz Aşk 5 Şubat Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*