Kadın Dizisi 6 Şubat Fragmanı 15. Bölüm Özeti. Kadın Dizisi 6 Şubatta Neler Olacak?

Fox Tv de ekranlara gelen Kadın dizisinin 15. bölümü 6 Şubatta aynı saatinde ekranlarda olacak. Enver adam gibi adam. Ancak Hatice ve kızı Şirin’in iyice kötü olmasından korkmaktadır. Hem Ceyda’nın sahne aldığı mekanda yeni çıkacak olması hem de Bahar’ın hastalığının stresinden biraz olsun uzaklaşması için Arif, Arif’in babası, Enver ve Hatice hep birlikte onu eğlenmeye götürmüşlerdir. Ancak Bahar’ın aklı hala Sarp’tadır ve onu bulmanın peşindedir. Bakalım Bahar Sarp’ı bulacak mı?Çocukları annesinin yanında olan Bahar bir taraftan hastalığı ile uğraşırken bir taraftan da Sarp’ı bulmanın peşindedir. Kendisini aldattığını düşündüğü kocası Sarp onun için çoktan bitmiştir. Ancak yine de çocuklarının babasıdır. Sarp’ın nerede olduğu ise merak konusudur?

Arif’i çok seven Nisan ve Doruk ise her fırsatta Arif’i görmek ister ve bu durum Arif ile Bahar’ın daha çok vakit geçirmesine neden olur. Sarp’ın telefonunu Enver’in gönderdiğini öğrenen Bahar gerçekleri öğrenmek için Enver ile yüzleşir. Enver’in yalan söylemeyeceğini düşünen Bahar, Enver ne derse inanmaya hazırdır. Enver ise Bahar’ın telefonda gösterdiği mesajlardan sonra Şirin’den daha fazla utanmaya başlamıştır.Enver Bahar’ın kendisine gösterdiği mesajların hesabını Şirin’den soracak. Şirin ise herşeyi itiraf edecek. Şirin o mesajları kendi kendine gönderdiğini  söyleyecek. Bunu öğrenen Hatice ve Enver bir kez daha büyük bir şok yaşayacaklar. Enver ona Sarp’ın kendisini hiç sevmediğini hep Bahar’ı sevdiğini söyleyecek. Şirin ise pişkin pişkin babasına hayır beni sevdi gibisinden bağıracak. 

Şirin Arif ile beraber bir gece kulübünde otururlarken evde yalnız kalan çocukları onu arayacaklar. Hemde kimin telefonundan? Evde yalnız olan çocuklar ev telefonun bozuk olmasından dolayı Şirin’in telefonundan annelerini arayacaklar. Şirin, Nisan ve Doruk sayesinde bir açık daha verecektir. İyice köşeye sıkışmaya başlayan Şirin bu olaydan da söylediği yalanlarla kurtulabilecek midir? Bahar telefonu açsa bütün meseleyi anlayacaktır ancak Arif’in yanında telefonu açmak istemez. Bahar Şirin’e bir adım daha yaklaşacak bu bölümde. Enver şimdi ne yapacak. Vicdanının sesini dinleyecek mi?

Kadın 6 Şubat 15. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*