Hıçkırık 31 Ocak Fragmanı 23. Bölüm Özeti. Hıçkırık 31 Ocak Çarşamba Neler Olacak?

Kanal D ekranlarının günlük dizisi Hıçkırık 31 ocakta 23. bölümü ile ekranlarda olacak. Kena bir kez daha mı gitme kararı alacaktır? Azmi Bey’in tavırları Kenan’ın canını baya bir sıkmıştır.  Kenan, Azmi ile Nalan hakkında konuşmak istiyor. Bakalım Azmi Bey’in tavrı ne olacak?

Kenan ve Nalan aşklarını tüm dünyaya adeta haykırmak isterler. Ancak Azmi Bey’in anlamsız engelleri çifti bir hayli üzmekte. Hatta Kenan o kadar üzülmüştür ki babası gibi gördüğü Azmi Bey’in tavırlarına tekrar gitmeyi bile düşünüz. Kenan Azmi Bey’in söylediklerinden evin asıl bir üyesi olmadığını, yerini bilmesi gerektiği kanısına varırı. Azmi Bey’de bu konuda yanlış anlaşılmasından dolayı üzülür. Hıçkırık 31 ocak 15. bölümde Kenan ve Azmi Bey’in arası açılacak biraz. Ancak çok uzun süreli olmayacak.

Perihan ve Aslı ikilisi çıkar üzerine kurdukları ittifaklarına devam ederler. Aslı sürekli olarak Perihan’dan Kenan ve Nalan’a engel olmasını ister. Perihan ise birazcık bunalmıştır Aslı’dan. Ancak bu ayrılıktan kendisinin de çıkarı vardır. Zira Kenan eve damat olursa oğlu Engin’in şirketin başına geçme ihtimali de ortadan kalkacaktır. Perihan bu yüzden Kenan ve Aslı ile Nalan ve İlhami aşkını desteklemeye devam eder.

İlhami de Kenan’a karşı iyice bilenir. Sürekli olarak Nalan’ın etrafında dolaşan İlhami Kenan’ın artık canını iyice sıkar. Dizinin bu bölümünde İlhami’nin odasında bir kız gelir. Bu kız muhtemelen Seda’nın kardeşi veya arkadaşıdır. İlhami’den Seda’nın nerede olduğunu sormaya gelmiş olabilir. Kenan bu durumun sorumlusunun Nalan olduğunu düşünür. Nalan’ın yüz vermesi sonucu İlhami onun etrafında olma cesaretini bulduğu kanısındadır. Nalan da Kenan’ın bu çırpınışlarını görür ve bu duruma çok üzülür.

Hayat için ise kabus dolu günler geçmek bilmemektedir. Zaten bütün evin yükünü omuzlarında taşıyan Vesime’nin kızı Hayat hem çalışıp hem de okula gitmektedir. Gonca bir taraftan babası bir taraftan Engin bir taraftan kızın üzerine gelirler. Babasının ise son yaptıkları artık Hayat’ı canından bezdirmiştir. Burhan borçlu olduğu kişiyle kızının yaşına bakmadan evlendirmek ister. Hayat durumdan habersiz bir şekilde onlara kahvelerini getirir. Yolda kendisini babasından istenirken duyan Hayat adeta yıkılır. İlk şoku atlatan Hayat Nalan ile konuşur. Bakalım Hayat’ı bu durumdan kim kurtaracaktır?

Hıçkırık 31 Ocak 23. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*