Siyah Beyaz Aşk 29 Ocak Fragmanı Siyah Beyaz Aşk 15. Bölüm Özeti. Namık Vurulacak mı?

 

Kanal D ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisinde heyecan dorukta. 22 Ocakta yayınlanan 14. bölümünde olaylar artık iyice karıştı. Peki dizinin 29 Ocakta yayınlanacak olan 15. bölümünde Ferhat ile Aslı arasında neler yaşanacak? Aslı Ferhat’a sorduğu sorunun yanıtını alabilecek mi? Namık Bey ölecek mi? Namık’a silah çeken kim? Detaylar haberimizde..

Siyah Beyaz Aşk dizisinin 15. bölüm özetinden önce dizinin 22 ocakta yayınlanan 14. bölümünde neler olduğuna kısaca bir göz atalım.

Siyah Beyaz Aşk dizisi 14. bölümde yine nefesleri kesmeyi başardı. Olaylar artık iyice karıştı.  Masum bir insanı öldürdüğünü düşünen ve bunun vicdan azabını yaşayan Yiğit parmaklıklar ardından yine abisi Ferhat sayesinde kurtuluyor. Fakat olaylar iyice karışıyor çünkü komiser Ebru’nun Şahin Cigal’in kızı olmadığını söylüyor. Bu durum Yiğit’in kafasında soru işaretlerine neden oldu. Yiğit bu konunun peşinden gitmekte ısrarlı oldu. Bu durumun altından yine Namık Bey mi Çıkacak? komse r ve yiğit bu durumu derinlemesine araştırmaya kararlı.

Bu durumdan henüz haberi olmayan Ferhat Aslıya olan aşkını uzaktan uzağa yaşamaya devam ediyor.  Aslı ise içten içe eriyor çünkü Ferhat’ı çok özlüyor ama ona dokunamıyor bu durum hem Ferhat’ı hem Aslıyı yeterince üzüyor.Namık Emirhan’ın evinde ise olaylar tam bir kaosa yol açıyor:Yeterin evden ayrılmasını isteyen  İdil’e Namık ta destek veriyor Bu durum ise Yeteri çileden çıkarıyor. Namık ve İdil’in düğününe davetsiz misafir olarak katılan Azad baba Namık Emirhan ı önceden tanıyor mu? Azad baba Yeter e aşık mı oluyor? işte bu soruların cevabı 15. bölümde.

Namık’ı vurmak isteyen Yeter mi Cüneyt mi?

Son bölümde Yeter İdil ve Namık’ın onu evden göndermek istemesini ve evlenmelerini hazmedemiyor. İçkiyi fazla kaçıran Yeter İdil i gelin odasında ziyaret ediyor ve ona 1 saat içinde her şeyin değişeceğini söylüyor. Bu sırada Azad Baba da Namık Bey i tebrik etmek istediğini söyleyip yerinden kalkıyor işte tam  bu sırada Namık beye bir silah doğrultuluyor ve olaylar karışıyor. Yeter gerçeklerin ortaya çıkmasını istiyor artık.Çünkü gizlendikçe Yeter köşeye sıkışıyor İdil in bu son yaptığı ise bardağı taşıran son damla oluyor.Gözünü karartan Yeter Namık ‘ın gözünü korkutmak için silahını doğrultuyor bir silah sesi duyuluyor. Bu sırada Namık karşı oldukça öfkeli olan cüneyt düğünün gerçekleştiği otele geliyor Namık a çok öfkelenen cüneyt onu vurmak için bir girişimde bulunmuş olabilir. Merak edilen tüm detaylar 15. bölümde izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Azad Baba Namık ı önceden tanıyor mu?

Herkeste merak uyandıran Azad baba Namığı önceden tanıyor ve Azad babanın Şahin cigal ile bir ilişkisi var bu durumda 15. bölümde açığa kavuşuyor.

Siyah Beyaz Aşk 29 Ocak Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*