Çukur 5 Şubat Fragmanı 15. Bölüm Özeti. Yamaç ile Vartolu Arasında Neler Yaşanacak?

 

Show tv nin başarılı dizisi Çukur’da heyecan zirvede. Geçtiğimiz bölümde Vartolu’nun kim olduğunu kısmen de olsa anlayan ancak bunu kendine bile itiraf edemeyen Yamaç şimdi ne yapacak? Vartolu Saadet le karşı karşıya geldi ve Saadet Vartolu’nun Salih olduğunu anladı. saadet bu gerçeği İdris ve diğerlerine söyleyecek mi yoksa saklayacak mı? Çukur dizisi 15. Bölümü 5 Şubatta ekranlarda olacak. Çukur çok heyecanlı çok…

Yamaç Beyfendi’nin peşindeyken hiç beklemediği sürprizle karşılaşır. Vartolu’nun kardeşi olduğunu anlayan Yamaç bu işi iyice kesinleştirmeden kimselere öğrendiklerini söylemeyecektir. Vartolu’nun gerçekte Salih olduğunu öğrenen Saadet de suskunluğunu korur. Saadet Vartolu ile yüzyüze gelmiştir. Ancak bu durumu Sultan dan da İdris’ten de saklar. Bakalım Vartolu’nun bundan sonraki hamlesi ne olacaktır? Saadet bütün bildiklerinin yükünü taşırken Sena ile dertleşmeye gider. Üstü kapalı olarak Sena’ya Vartolu ile yaşadıklarını anlatır. Sena bu olayı çözecek midir? Çözerse Yamaç’a söyleyecek midir?

Yamaç Beyfendi’nin tuzağına düşen Paşa’yı sorguya çeker ve ondan hesap sorar. Yamaç ayrıca Paşa’nın hapishanedeki patlamanın sorumlusunun Paşa olduğunu öğrenmiştir. Bu sebeple Yamaç ona orada ne işi olduğunu bunun babası ile ne ilgisi olduğunu sormuştur. Paşa ise Sultan’ı ele vermemek için suskunluğunu korumuş ve başına silahı dayamıştı. Paşa bu bölümde İdris’ten oğlunu saklamanın bedelini ödeyecektir. İdris ve Yamaç Paşa’nın mahalleden gitmesine izin verecekler mi? Bakalım Yamaç 5 şubat 15. bölümde bütün olayların gizemini çözebilecek midir?

Yamaç 5 şubat 15. bölümde Vartolu’nun kim olduğunu araştırmaya devam eder. Vartolu ise Beyfendiden akıl almaya devam eder. Bu olanlar Beyfendi’nin planlarını da alt üst eder. Zira Beyfendi lakaplı Baykal Bey Çukur Mahallesi’nin yeni hakimi olmanın ve Koçova’lıları bitirmenin peşindedir. Bu olanlar Beyfendi’nin de planlarını bozmuştur. Selim’in açığa çıkma korkusu giderek artmaktadır. Selim ortalarda fazla görünmez. Bütün bunların yanı sıra çok daha fazlasını 5 şubat 15. bölümde izleyeceğiz.

Çukur 5 Şubat 15. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*