Çukur 12 Şubat Fragmanı 16. Bölüm Özeti. Yamaç Vartolu’ya Bildiklerini Söylüyor.

Show Tv nin efsanelere adını şimdiden yazdıran dizisi Çukur dizisinde heyecan doruklarda. Son olarak Vartolu’nun annesinin Mihriban olduğunu öğrenen Yamaç olayları çözmeye yavaştan başlayacak? İdris Paşa’nın neler yaptığını öğrenecek mi? Son bölümde yaralanan Paşa yaşayacak mı?

Çukur 5 Şubat 15. bölüm büyük bir heyecana sahne olacak. Vartolu’nun kimliği ortaya çıkmaya başladı bile. Olayların seyirciyi sıkmadan ortaya çıkaran senaryo ekibi izleyicilerden büyük beğeni topluyor. Ay Yapım geçtiğimiz sezon yayınlanan İçerde dizisinde de olayları aynen böyle anlatmıştı. Bu demek oluyor ki Çukur bu sezon sonu bitebilir?

Dizide Vartolu’nun kardeşi olduğunu öğrenen yamaç bunu bir süre daha babasından ve herkesten saklayacak. Bunun nedeni ise Vartolu’nun abisi Kahraman’ı öldürmüş olmasıdır. İdris Paşa ile konuşmaya giderken Paşa İdris’in herşeyi öğrendiğini düşünerek kendisini giden arabadan aşağı atmıştı. Bu bölümde İdris Paşa’yı mahalleden kovacak. Paşa Emmi ile beraber valizini toplamış giderken yolda bu ikiliyi Vartolu çevirecek. Emmi ve Paşa’yı alan Vartolu onları sıkı bir dayaktan geçirecek. Durumu öğrenen Yamaç Vartolu’ya gidip onları bırak yoksa çok kan akacak diye uyarsa da Vartolu’nu nen olursa olsun tarzında cevap verecek. Yamaç Vartolu’nun kardeşi olduğunu bildiği için onunla karşı karşıya gelmek istemez. Ancak Vartolu geri adım atmadığı için büyük bir savaş yaşanacak. Son olarak Vartolu İdris ile de karşı karşıya kalacak.

Yamaç Mihriban konusunda istemese de kim olduğunu öğrenir. Çukur mahallesinde bulunan evin sahibi Vartolu’yu bu evde etrafı kırıp dökerken yakalayan Yamaç puzzle nın parçalarını yerleştirmeye devam eder kafasında. Bir taraftan mahallede daha önce yaşamış bir kadın. Mihriban. Diğer tarafta elinde olan bir sürü ev içinden sadece o evin tapusunu alan Vartolu Saadettin. Sonrasında Vartolu’nun o evi yıkıp dökmesi. Paşa’nın İdris’i arayarak oğlunun yaşadığını söyleyen adamı hapishane çıkışında bomba ile yaralaması. Sultan Hanım’ın evdeki sessizliği ve İdris’in onun üzerine gitmesi? Çukur çok heyecanlandı çoookk… Çukur 5 Şubat 15. bölüm fragmanı aşağıdadır.

Vartolu ile buluşan Saadet onun kim olduğunu anlayan isim olur. Vartolu’yu Salih olarak bilen Saadet şok yaşamaktadır. Nasıl olurda çocukluğunun beraber geçtiği, her türlü yaramazlığı beraber yaptığı hatta çocukluğunun aşkı Salih Vartolu gibi bir adam dönüşmüştür. Saadet bütün bu olanlara inanmakta zorluk çeker ve soluğu Sena’nın yanında alır.

Sena adeta Koçova evi sakinlerinin Güzin Abla’sı olmuştur. evde kimin ne derdi olursa hemen ona anlatır ve çözüm bulmasını beklerler. Sena onları sabırla dinler ve öğütler verir. Sena her ne kadar evden ve mahalleden ayrılsa da aslında belki de Yamaç’tan daha çok içindedir. Saadetin anlattıklarından sonra Sena Vartolu ile bir kez daha karşı karşıya gelir. Vartolu’dan silahını ister. Vartolu ise silahını verir ona tereddütsüz. Bakalım sena ve Vartolu niçin karşı karşıya gelmiştir. Dizideki bu gizemli durumun 20. bölüme kadar bu şekilde gideceği ve o zaman herşeyin tam olarak anlaşılacağı kanısındayız. 

Çukur 5 Şubat 15. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*