Şahsiyet Dizisi Güncel Oyuncu Kadrosu. Şahsiyet Dizisine Katılan Oyuncuların Tamamı?

Puhu Tv nin Ay Yapım’a yaptıracağı internet dizisi Şahsiyet çok yakında internet ortamında yayınlanması bekleniyor. Puhu tv de yayınlanan ve final kararı alınan dizi Fi’nin arkasında Şahsiyet dizisinin başlayacağı konuşulanlar arasında. Puhu Tv Şahsiyet dizisinden çok umutlu. Son olarak Vatanım Sensin dizisinde Tevfik karakterine hayat veren Onur Saylak ile yönetmelik konusunda anlaşılmıştı. Peki dizide kimler olacak? Şahsiyet dizisi oyuncuları tam kadrosu ve yeni katılanlar kimler?

Daha öncesinde sitemizden sizlere duyurmuş olduğumuz gibi dizinin başrollerinde Cansu Dere ve Haluk Bilginer yer alacağı dizide birçok ünlü isim daha dahil oldu. bunlar arasında son olan ise Necip Memili oldu. Şahsiyet dizisnde yer alacak birbirinden ünlü isimler ve özgeçmişleri haberimizin devamındadır.

Şahsiyet Dizisi Oyuncuları Tam Kadro

Cansu Dere

1980 Ankara doğumlu olan oyuncu 2000 yılında katıldığı  Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda 3. seçildi. Aynı yıl mankenliğe başladıktan sonra ünlü modacıların defilelerinde yer aldı. Profesyonel oyunculuk hayatına ise 2003 yılında Alacakaranlık adlı dizi projesiyle başlangıç yaptı. Akabinde Güz Yangını, Sıla, Acı Aşk, Ezel, Muhteşem Yüzyıl, Beyaz Gece ve Anne gibi dizi projelerinde rol aldı.

Haluk BilginerBugüne kadar bir çok dizide ve sinema filminde hatta tiyatro oyunlarında rol alan ünlü oyuncu 5 haziran 1954 İzmir doğumlu. Usta oyuncu Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Daha önceden Gülşen Abi, Eyvah Kızım Büyüdü, Sevgili Dünürüm, Ezel, Cuma’ya Kalsa, Acayip Hikayeler, Hayatımın Rolü, Kaçak, Kara Yazı ve Masum’un kadrosunda yer almıştır.

Şebnem Bozoklu

20 Ağustos 1979 İstanbul doğumlu oyuncu 9 Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. En son Çifte Saadet dizisinde izlediğimiz deneyimli oyuncu daha önceden Selena, Canım Ailem, Bizim Yenge, Cesur Hemşire, Galip Derviş, Ulan İstanbul ve Altınsoylar gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Necmi Memili

1980 yılında Adana’da doğmuş olan Necip Memili, Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Kariyerinde birçok drama ve komedi dizilerinde yer alan oyuncu, yeteneğiyle çok kısa bir sürede hayran kitlesi oluşturmuştur. Tiyatro oynadığı sahnelerde canlı performansıyla seyirciyi büyüleyen yetenekli bir oyuncudur. Özellikle dizilerde aldığı rollerle geniş kitlelere ulaşmış, adından söz ettirmiştir.

Ahmet Mümtaz Taylan

Ahmet Mümtaz Taylan, 12 Eylül 1965 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Ankara Gazi Üniversitesi İktisat Bölümünü bitirdi. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü Oyunculuk Tiyatro Bölümü’nden 1989 yılında mezun oldu. Son olarak Hayat Sırları’nda rol alan başarılı oyuncu daha önceden Hayat Şarkısı, Çırağan Baskını, Güzel Köylü, Ben de Özledim, İşler Güçler, Leyla ile Mecnun, Son Bahar, Ezo Gelin, Sahra, Kurşun Yarası ve Yılan Hikayesi gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Müjde Ar

21 Haziran 1954 İstanbul doğumlu yeşilçamın usta oyuncusu en son Aşk Emek Hayaller’in kadrosunda yer almıştır. Profesyonel oyunculuk hayatından önce bir süre tiyatro ve mankenlik yapan usta oyuncu yeşilçamın ardından ilk kez televizyon için çekilen Aşk-ı Memnu dizisinde rol aldı.

İbrahim Selim

1979’da Ankara’da doğmuştur. Aslen Artvin – Arhavilidir. 3 yıl biyoloji bölümü okumuş, sonra da Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’na geçmiş ve burada Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Son dönemde Youtube kanalı “Stolk” ile karşımıza çıktı. İbrahim Selim, DOT Tiyatro yapımı “Bunu Ben de Yaparım” adlı oyunundaki performansıyla  2016 yılında Afife Jale Tiyatro Ödülleri’nde ‘Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu’ ödülünü kazandı ve bu oyuna 2017 Ocak ayında yeniden başladı.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*