Kızlarım İçin Dizisi Final Yapacak mı? Kızlarım İçin Ne Zaman Final Yapacak Final Tarihi Nedir?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kızlarım için dizisi büyük umutlarla yayın hayatına başlamıştı. Ancak tüm dizilerde olduğu gibi reyting kaygısı bu diziye de final kararı aldırdı. Başrollerini Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Elifcan Ongurlar, Sanem Yeles, Ahsen Eroğlu, Naz Ar, Serdar Özer, Cansu Fırıncı, Hakan Yufkacıgil, Numan Çakır, Ülkü Duru’nun ve Survivordan tanıdığımız Anıl Tetik gibi oyuncuların paylaştığı dizi için final kararı alındı. Peki dizi tam olarak ne zaman final yapacak? Kızlarım için dizisi final tarihi? Kaçıncı bölümde final yapacak?

Kızlarım için dizisinin konusu neydi neyi anlatıyordu?

Hikayede İstanbul Beykoz’da babadan kalma bir evde yaşan Yaşar ve ailesinin yaşamı anlatılıyordu. Yaşar evin geçimini sağlamak için mahalleden arkadaşı olan Zübeyir’in kahvesinde ve bir oto yıkamacısında çalışmasına rağmen karısının dırdırından kurtulamıyordu.

Anne ve babalarının kavgalarına mani olamayan beş kız kardeşinse tek yapabileceği bir an önce kurtulmak için bir yol bulmaktır. En büyük ablaları Selva, evli olduğu için bu durumdan en az etkilenenidir. Kumru evin en büyüğü, tıp fakültesi son sınıftadır ve para kazanıp hem kendini hem kardeşlerini kurtarmasına bir yıl kalmıştır. Sumru da üniversitededir ama o sorunlardan kaçmak için eğlenmeyi seçmiştir. 

Anne ve babalarına rağmen kız kardeşler mutludurlar. Çünkü birbirlerine sahiptirler. En kötü zamanlarında bile içlerinden biri herkesi güldürecek bir şey yapar. Ancak annelerinin yaptığı bir hata başta Yaşar olmak üzere tüm çocukların hayatını geri dönülmez bir şekilde değiştirecektir. Peki dizi ne zaman final yapacak?

Kızlarım İçin Dizisi Final Bölümü ve Tarihi

Kızlarıma için dizisinin 9. bölümü 30 ocak salı günü ekranlarda olacak. Bu haftaki bölümünde artık olaylar çözüme kavuşacak. Yaşar bıçaklanacak. Kumru ve Sumru’nun durumları da artık netlik kazanacaktır.

Kızlarım için dizisi 6 Şubatta yayınlanacak 10. bölümü ile ekranlara veda edecektir. Böylelikle ne ara başladığı ne ara bittiği belli olmayan dizilere Kızlarım İçin dizisi de eklenmiş olacaktır.

Kızlarım İçin 6 Şubat 10. Bölüm Final Fragmanı

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*