Hıçkırık 30 Ocak 22. Bölüm Fragmanı. Hıçkırık 30 Ocakta Neler Olacak 22. Bölüm.

Bir türlü aşklarını yaşayamayan Nalan ve Kenan’ın bu bölümde de yüzleri gülmeyecek. Ne Perihan’ın, ne Aslı’nın ne de İlhami’nin oyunları bitecek gibi duruyor. Bir türlü genç aşıkları rahat bırakmıyorlar.

Hıçkırık dizisinin 30 ocak 22. bölüm fragman bilgisi ve özeti haberimizde. Hıçkırık 30 ocak salı günü 22. bölümüyle ekranlarda olacak. Ancak bu haberimizden önce 29 ocakta olanlara göz atmanızda yarar var. Hıçkırık 29 ocak 21. bölüm özetine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hıçkırık 30 Ocak Özeti (22. Bölüm)

Dizide 1 ay geride kaldı. Dizinin 5. haftasının ilk bölümü dün ekranlarda oldu. Dizinin 30 ocak 22. bölümünde İlhami’nin Seda meselesi gün yüzüne çıkar. Seda’yı arayan ve ulaşamayan Kenan onun peşine düşer. Çünkü Kenan İlhami’ye Seda mevzusunu bildiğini söylediğinden beri Seda ortalarda görünmemektedir. Kenan bu durumdan şüphelenerek Sedanın peşine düşer. Ancak Seda ölmüştür. 

 

İlhami 29 ocak günü yayınlanan 21. bölümde Nalan ve Kenan’ı gayet yakın bir durumda Kenan’ın odasında görmüştü. Bunun üzerine İlhami bir kez daha Nalan’ın hastalık yalanını ortaya getirerek Nalan’a yakın olmanın planı içindedir. İlhami İsviçre konusunu yeniden gündeme getirir. Ancak Nalan artık İlhami ile başbaşa o sözde tedaviye gitmeyi kabul etmez. Bu kez Kenan ile gitmek ister. Ancak bu seferde Azmi Bey şirketi bahane ederek Kenan’ın gitmesine izin vermez. Bakalım arada kalan ve gerçekleri Kenan’a söylemek istemeyen Nalan ne yapacaktır? Kenan ile arası tekrar açılacak mıdır?

Engin ise Hayat’a abayı yakmıştır. Sürekli onun peşindedir. Hayat gerçekten iyi bir kızdır ve evi geçindirmenin peşindedir. Engin ise Hayat’ın istemediği şekilde ona pahalı sürprizler yaparak onun sevgisini kazanmanın peşindedir. Gonca ise Engin’in peşini bırakmamaya niyetlidir. Özellikle ablası Hayat ve Engin konusunu öğrenince daha fazla Engin’in üzerine gidecektir.

Hıçkırık 30 Ocak 22. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*