Hıçkırık 29 Ocak Fragmanı 21. Bölüm Özeti. Engin ve Hayat Arasında Neler Olacak?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hıçkırık 21. bölümü ile 29 ocak pazartesi ekranlarda olacak. Kenan ve Nalan aşklarını yaşamak isterlerken onları bir türlü rahat bırakmıyorlar. Onları ayırmak için ellerinden gelini yapıyorlar. Peki Nalan ve Kenan bütün bunlara rağmen aşklarını yaşayacaklar mı?

Dizinin 26 ocak cuma günü yayınlanan 4. haftanın final bölümünde; Kenan ve Nalan aşklarını yaşamaya çalışırken başta İlhami olmak üzere, Perihan ve Aslı onları ayırma çabalarına devam ederler. Ancak Kenan onlara ve kötü oyunlarına göğüs germektedir. Seda’yı öldüren İlhami kabuslar görmeye başlamıştır birle. Bu Seda meselesi onun kafasını daha çok ağrıtacaktır.

Engin Vesime ile birlikte Hayatı’ın evine gitmiş ve burada da Gonca’yı ev hali ile görmüştü. Engin onu görür görmez şok olmuş ancak asıl şok olan Gonca olmuştu. Gonca’nın Engin’in karşısına çıkacak yüzü yoktur. Engin Gonca’yı aramış ve onu dinlemek istediğini söylemiştir. Engin Gonca’ya mesafeyi koymuştur artık. Bakalım bundan sonra Engin ve Hayat cephesinde neler değişecek?

Hıçkırık 29 Ocak 21. Bölüm Özeti

Kenan ve Nalan aşklarına tüm engellemelerine rağmen aşklarına gizli gizli devam ederler. Azmi Bey ‘in Kenan’a Nalan’ı İlhami:’ye yakıştırdığını söylemesi Kenan için tam bir şok olur. Kenan daha Nalan’ a dokunmaya kıyamazken İlhami hergün onunla beraberdir. Ancak Kenan bu işin daha ne kadar böyle gideceğini sorgular. Nalan ona derstek olan ve inanan tek kişidir. 

Kenan Azmi Bey’in kendine karşı olan Nalan ile alakalı tavrının farkındadır. Bu işe Azmi Bey’in gönlü yoktur. Kenan da kendinin ona karşı sorumlu hissettiği için hem Nalan’dan uzak durmak istemektedir hem de kalbine söz geçirememektedir. Kenan kendini bir bıraksa kendini Nalan onun kollarında olacaktır. Bu yakınlaşma artık son raddeye gelir.

Kenan ve Nalan Kenan’ın odasında başbaşa iken bir dudak mesafesindedir. Ancak onları kapıdan izleyen biri vardır. İlhami?

Hayat babası tarafından borçlu olduğu kişiler ile evlendirilmek istenir. Hayat ise daha okul okumaktadır ve asla böyle birşey söz konusu bile değildir. Ancak babası da kararlıdır. Çünkü alacaklıları Burhan’ı sıkıştırmaktadırlar. Birde Burhan Engin tarafından Hayat’a gönderilen çiçekleri öğrenir ve Hayat’ı evde tartaklar. Bakalım Engin ve Vesime bunu öğrenenince ne yapacaklardır. Bana sorarsanız Engin Hayat’ın babası Burhan’ın borçlarını ödeyerek onu kurtaracaktır bu evlenme işinden.

Perihan ve Aslı ittifakı ise devam eder. Aslı Perihan’dan yardım alabilmek için senetleri Perihan’a vermişti. Bu bölümde İlhami, kasadan senetler kardeşi Aslı’nın aldığını öğrenir ve Perihan ile karşı karşıya kalır…

Azmi Bey’in aklına yavaş yavaş İlhami ve Nalan’ın evlenmesi fikrini sokmaya çalışırlar. Bunda başarılı da olurlar. Azmi Bey Nalan’ı odasına çağırarak ona kalbinde biri olup olmadığını sorar. Nalan bunun üzerine konuyu kapatmak istese de Azmi Bey onu İlhami ile evlendirmek istediğini Sözler. Bakalım Nalan bu durumu Kenan’ a anlatacak mıdır? Kenan şimdi ne yapacak?

Hıçkırık 29 Ocak 21. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*