Beni Bırakma 30 Ocak 17. Bölüm Fragmanı 17. Bölüm Özeti. Zeynep ve Emre’nin Son Durumu?

Beni Bırakma dizisinin 17. bölümü 30 ocakta ekranlardaki yerini alacak. Dizinin bu haftası çok daha heyecanlı geçecek. Dizide Emre ve Zeynep aşkı herkes tarafından beklenirken bu hafta Sıla ve Tarık aşkı ön planda olacağa benziyor. Beni Bırakma dizisinde Meltem artık olanları öğrenmeye çok yakındır. Tarık’tan artık şüphelenmeye başlamıştır. Bakalım Beni Bırakma’nın 30 ocak 17. bölümünde neler olacak?

Tarık Sıla’ya artık iyice vurulmuştur. Tarık’ın aklında sürekli Sıla vardır. Sıla cephesinde de surum bundan farklı değildir. Tarık sürekli işten ve Meltem’in yanından ayrılarak Sıla’nın yanına gider. Sıla son yaşadığı kapkaç olayından sonra korku içindedir. Tarık’ta bunu bildiği için onu yalnız bırakmak istemez. Sıla okulda zor zamanlar geçirmektedir. Okulun şımarık kızları onu sürekli aşağılamaktadır. Sıla bu duruma üzülecek ve otele geri dönecek. Otel odasında Tarık’a köyüne geri döneceğini belirtir bir mesaj atacak. Tarık ise hemen soluğu otelde alacak ona mani olacak.

Meltem Tarık’ın tavırlarından çok sıkılmıştır. Sürekli çalan bir telefon ve hemen oradan uzaklaşan Tarık vardır. Meltem Tarık’ı takibe alır. Meltem evlenme hayalleri kurarken nişanlısı Tarık giderek kendisinden soğur. Ancak Tarık yinede sorumlu hissettiği Meltem’ çiçek alarak gönlünü almayı başarır. Meltem durumu Cengiz’e de açabilir bu bölümde. Cengiz’in ise tavrı bellidir. Meltem’in yanında durur.

Zeynep ve Emre’nin anneleri Arzu ve Hülya birlikte bir konuşma yaparlar. İkisi de gayet medeni bir şekilde karşılıklı konuşarak anlaşırlar. İkisi de çocuklarının arkasında olduğunu birbirlerine söylerler. Emre ve Zeynep biraz rahatlarlar. Hatta beraber partiye bile giderler. Partide Cansu da vardır. Cansu’nun gözü sürekli Emre ve Zeynep’in üzerindedir. adeta gözleriyle onları yemektedir. Emre ve Zeynep partide romantik birde dans ederler. Ancak Esin de diğer taraftan planının son aşamasına gelmiştir. Bakalım Esin başarılı olacak mı?

Esin amacına ulaşmıştır. Arzu ile birlikte gittikleri kafede daha önce anlaştığı kadınla bir adam vardır. Bu tamamen Esin’in bir oyunudur. Esin bilerek Arzu’yu buraya getirmiştir ki Arzu bu kadının iyice görsün.  Zeynep’i sanki bir hayat kadınıymış gibi gösterme planı tıkır tıkır işlemektedir. Ancak unuttuğu birşey vardır. Zeynep o hayat kadınını eve getirdiğinde annesi Hülya’da yanındadır ve olan bitene oda şahit olmuştur. Yani burada Hülya kızı Zeynep’in arkasında durur. Ancak Zeynep’in inandırması gereken asıl kişi Arzu hanımdır. Bakalım sonraki bölümde bizleri hangi sürprizler bekleyecek. Beni Bırakma 31 ocak 18. bölüm fragmanına ve özetine anında sitemizden ulaşabilirsiniz.

Beni Bırakma 30 Ocak 17. Bölüm Fragmanı

Dizinin 17. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Yayınlandığında burada bulabileceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*