Beni Bırakma 29 Ocak Fragmanı 16. Bölüm Özeti. Arzu Zeynep’in Fotoğraflarını Görecek mi?

Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma 4. haftasına 16. bölüm ile merhaba diyecek. Bir gündüz kuşağı dizisi olan reytingleri de şuanda iyi gidiyor. Beni Bırakma dizisi 29 ocak 16. bölümde neler olacak? Emre ve Zeynep aşkında son durum ne? Tarık ve Sıla cephesinde neler olacak?

Beni Bırakma 26 Ocak 15. bölümde Emre ve Tarık abi kardeş dertleşmişlerdi. Birisi ilk kez aşık olmuş ve aşık olduğu kızı annesi ile tanıştırmıştı. Ancak Emre’nin beklediği gibi gitmeyen işler onun canını yakmaya devam ediyordu. Diğer taraftan Tarık ise nişanlı olmasına rağmen gönlünü yavaş yavaş Sıla’ya kaptırıyordu. Tarık ve Sıla’nın son durumu ne olacak?

Beni Bırakma 29 Ocak 16. Bölüm Özeti

Emre ile konuşan Hülya kızına haksızlık yaptığını anlamıştır. Emre ve kızı Zeynep’in arkasında duracağını söymiştir. Aynı durum Arzu içinde geçerlidir. Oda Emre’yi karşısına alarak Zeynep ilişkisine onay verdiğini söylemiştir.

29 ocak 16. bölümde Emre ve Zeynep yeniden bir aradadırlar. İkisininde gönlü biraz rahatlar. Ancak bu uzun sürmeyecek gibidir. Emre ve Zeynep bir bölümlükte olsa aşlarını yaşayacaklardır. Emre ve Zeynep’i bir araya getirmek istemeyen gizli planını devreye sokmuştur. Zeynep şimdi ne yapacaktır?

Esin’in Gizli Planı Devrede?

Esin bir hayat kadını ile anlaşarak Zeynep’in yanına bu kadını yani Yeliz’i sokmayı başardı. Yeliz hastalık bahanesi ile Zeynep’in evine girmişti. Burada fotoğraf çektiren Zeynep bu fotoğrafın ne amaçla kullanılacağından habersizdir. İşte bu fotoğraflar bu hafta ortaya ne çıkacak. Esin fotoğraflarla ne yapacak?

Zeynep’i asıl bekleyen asıl tehlike Esin’in Yeliz aracılığıyla çektirdiği fotoğraflar olacaktır. Arzu tam Emre’ye inanıp Zeynep’in para avcısı bir kız olmadığına inandığı sırada Esin’in internet ortamında koydurttuğu Yeliz ve Zeynep’in fotoğraflarını görür. Yeliz ve Zeynep sanki birlikte hayat kadınlarıymış gibi lanse edilmişti. Arzu bu fotoğrafları görünce çılğına döner. Bu saatten sonra Arzu’yu Zeynep’in iyi bir kız olduğuna inandırmak pek mümkün görünmez. Ancak Emre ne olursa olsun Zeynep’in peşini bırakmaz. Peki diğer taraftan Tarık ve Sıla’nın durumları ne olacaktır.

Tarık Sıla için işlerini ve Meltem’i aksatmaya devam eder. Meltem artık iyice bıkmıştır Tarık’ın bu hallerinden. Sürekli gizemli bir şekilde telefonu çalan ve hemen oradan giden Tarık daha ne kadar bu durumu saklayacaktır. Meltem artık Tarık’tan ciddi bir açıklama bekler. Tarık ise yine birşeyler uydurur ve durumdan geçici de olsa kurtulur.

Tarık’ın aklında ise hep Sıla vardır. Sürekli Sıla’yı düşünen ve onun yanında olmak isteyen bir Tarık vardır. Ancak Tarık bu kez Meltem tarafından ciddi takibe alınır. Meltem Tarık’ın nereye gittiğini araştırsa da bu bölümde Tarık ve Sıla’yı bir arada henüz göremeyecektir. Beni Bırakma 29 Şubat 16. Bölüm fragmanı bilgisi aşağıdadır.

Beni Bırakma 116. Bölüm Fragmanı

Beni Bırakma 16. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Yayınlandığında anında buradan ulaşabilrsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*