Yeni Gelin 3 Şubat Fragmanı 35. Bölüm Özeti. Yeni Gelin 3 Şubatta Neler Olacak?

Show Tv ekranlarının eğlenceli dizisi 3 şubatta 35. bölümü ile ekranlardaki yerini alacak. Yeni Gelin dizisinde evden kaçan Baran ve Şirin şimdi ne yapacak? Yeni Gelin dizisi 3 şubat tüyoları ve detayları… Cumartesi akşamlarının reytinglerde her hafta 1. olan dizisinde 3 şubat akşamı neler olacak? 

Yeni Gelin 3 Şubat 35. Bölüm Özeti

Yeni Gelin dizisinde bu hafta evden kaçan Şirin ve Baran çifti aranmaya başlanacak. Şirin’i babası Kalender Ağa’dan istemeye gelen Nazgül’ün akrabaları Şirin’den vazgeçmeye hiç niyetleri yoktur. Şirin ve Baran Baran’ın gizlice yaptırdığı evde beraberler. Baran evin her tarafına Şirin’ e ait resimler tablolar yerleştirmiştir. Şirin bu gördükleri karşısında şok olur. Baran’ın kendini ne kadar çok sevdiğini bir kez daha anlamıştır. Bakalım Şirin ve Baran saklandıkları yerden ne zaman çıkacaklar?

Hazar tarafından Baran’ın yanında kurtarılan Şirin abisine kendisinin isteyerek kaçtığını söyler. Zira Şirin kendisinin istemeye gelen adamla evlenmek istemiz. Onun gönlü herkesin bildiği gibi Baran’dadır. Bunu bilenlerden biride Hazar’dır. Hazar ise duyduklarına inanacak ve Şirin ile Baran’a yardım etme kararı alacak.

 

Bella ise şirkette adeta sıkı yönetim ilan etmiştir. Bütün çalışanların kılık ve kıyafetlerine el atan Bella, Hazar Bozok ve diğer tüm Bozokları şirketteki kızlardan korumanın peşindedir. Bu bölümde Esmeralda diziden ayrılabilir? Zira şirkette işler yoluna girmeye başladı.

Diğer taraftan konağa iyice alışan ve her dedikleri olan İskender Bozok ve karısı için işler iyi gitmemektedir. Zira evde yeni gelinlik İskender’in karısı olmuştur. Adet olduğu üzere yeni gelin olan herkes diğerleri tarafından ezilir. Evde bütün işler ona kalır.

Ayşe anne ve oğlu güddük Gökhan maceralarına devam ederler. Ayşe tatlı işii tutturmuştur. Ancak bir sorun vardır. Ayşe yaptığı tatlıları ya kendi yemekte ya da çocuklara bedava olarak vermektedir. Bu duruma daha ne kadar dayanacakları ise merak konusudur.?

Yeni Gelin 3 Şubat 35. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*