Tehlikeli Karım Dizisi Oyuncuları Tam Kadro. Tehlikeli Karım Dizisi Güncel Kadro ve Konusu

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Tehlikeli Karım Dizisi oyuncu kadrosu son şeklini almaya başladı. İlk olarak Başrol oyuncusu olarak Gonca Vuslateri ile anlaşılmıştı. O günden bu güne cast çalışmaları devam eden dizide son olarak Mustafa Üstandağ’ın yer alacağı açıklanmıştı. Tehlikeli Karım dizisi Mart ayında Show Tv ekranlarında olacaktır. Peki Tehlikeli Karım dizisinde yer alacak diğer oyuncular kimler? Tehlikeli Karım konusu? Tehlikeli Karım na zaman başlayacak? Detaylar haberimizde…

Tehlikeli Karım Konusu

Show Tv ekranlarında yayınlanması beklenen dizinin yapımcısı MF Yapım oldu. Tehlikeli Karım dizisi bir Japon uyarlaması olacak. Yapım firması My Dangerous Wife (Boku no Yabai Tsuma) adında Japon dizisinin haklarını satın aldı. Dizinin yönetmenliğini ise Star Tv de yayınlanan Dolunay dizisini çeken Çağrı Bayrak yapacak? Peki dizide kesinleşen isimler hangileri?

Tehlikeli Karım Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizide ilk olarak başrol oyuncusu Gonca Vuslateri ardından da Mustafa Üstündağ ile anlaşılmıştı. Ancak kadro bunla kısıtlı kalmayacak. Daha bir çok ünlü isim dizide olacak. Tehlikeli Karım dizisi güncel tam kadro oyuncular:

Gonca Vuslateri

2 Eylül 1986 Bursa/Osmangazi doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur. En son Anne dizisinde rol alan deneyimli oyuncu daha önceden Büyük Buluşma, Canım Ailem, Küçük Sırlar, Yerden Yüksek, Yalan Dünya ve İbret-i Alem’in kadrosunda yer almıştır.

Mustafa Üstündağ

Mersin’de 1977 de doğan ünlü oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro eğitimi almıştır. Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur’un ilk bölümünde konuk oyuncu olarak rol alan deneyimli oyuncu daha önceden Bu Sayılmaz, Bana Sevmeyi Anlat, Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Merhamet, İzmir Çetesi, Kurtlar Vadisi Pusu, Emret Komutanım ve Cennet Mahallesi’nin kadrosunda yer almıştır.

Seçkin Özdemir

1981 İstanbul doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Son olarak Ateş Böceği adlı dizide rol alan deneyimli oyuncu daha önceden Kiralık Aşk, Acı Aşk, Günahkar, Bir Aşk Hikayesi, Muhteşem Yüzyıl, Al Yazmalım ve Yaban Gülü’nün kadrosunda yer almıştır.

Elif Sönmez

20 Kasım 1980 İstanbul doğumlu oyuncu Brera Milano Güzel Sanatlar Akademisi Heykel Bölümü mezunudur. En son Dayan Yüreğim’in kadrosunda yer alan başarılı oyuncu daha önceden Karadayı, Reis ve Asi gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Erdem Akakçe

13 Aralık 1975 Konya doğumlu oyuncu Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. En son Çoban Yıldızı’nda rol alan deneyimli oyuncu daha önceden Babam ve Ailesi, Beni Böyle Sev, Çıplak Gerçek, Seni Bana Yazmışlar, Elde Var Hayat, Kış Masalı ve Bir İstanbul Masalı’nın kadrosunda yer almıştır.

Bihter Özdemir Dinçel

12 Mart 1982 Diyarbakır doğumlu oyuncu BKM Mutfak’ta oyunculuk eğitimi almıştır. Son olarak Bana Sevmeyi Anlat’ın kadrosunda izlediğimiz başarılı oyuncu daha önceden Kertenkele, Beyaz Gece, Ali Ayşe’yi Seviyor, Geniş Aile, Haneler ve Avrupa Yakası gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Hakan Atalay

Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu oyuncu Hakan Atalay aslen Artvin’lidir ve Artvin’de dünyaya gelmiştir. Oyuncu Hakan Atalay bugüne kadar Köprü, Yengeç Oyunu, Aile Saadeti, Şenlikname, Kardeşim Benim, Fi ve Çırak gibi dizi ve sinemalarda rol almıştır. 2017 yılında ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Sevdanın Bahçesi dizisinde Hakan karakterini canlandırmıştır.

Tehlikeli Karım Fragmanı

Dizinin çekimleri henüz başlamamıştır. İlk fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*